LEGO Diabelski młyn 31119

Emocjonujce wesoe miasteczko z atrakcjami do przebudowania

LEGO 31119 Diabelski młyn - 20210517
 • 1002 Elementy
 • LEGO Creator 3 w 1 Motyw
 • 31119 SKU

Dzieci uwielbiają wesołe miasteczko. Odbijaj się w samochodzikach, korzystaj z diabelskiego młyna lub kołysz się na huśtawkach. Czy Tobie również trudno jest wybrać ulubioną atrakcję? Dzięki zestawowi LEGO Creator 3w1 nie musisz tego robić. W końcu z klocków LEGO 31119 możesz zbudować trzy różne atrakcje. Wybierzesz obracający się diabelski młyn, samochodziki czy huśtawkę? A czy ty …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Diabelski młyn 31119

Lego.com LEGO.com 429,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Creator 3 w 1

Opis LEGO Diabelski młyn 31119

Dzieci uwielbiają wesołe miasteczko. Odbijaj się w samochodzikach, korzystaj z diabelskiego młyna lub kołysz się na huśtawkach. Czy Tobie również trudno jest wybrać ulubioną atrakcję? Dzięki zestawowi LEGO Creator 3w1 nie musisz tego robić.

W końcu z klocków LEGO 31119 możesz zbudować trzy różne atrakcje. Wybierzesz obracający się diabelski młyn, samochodziki czy huśtawkę? A czy ty masz już dość atrakcji? Więc po prostu sam zbuduj coś nowego!

Całkowite wesołe miasteczko w jednym zestawie

Zestawy LEGO 3in1 są idealne dla dzieci, które nie chcą ciągle budować tego samego. Co więcej, wszystkie konstrukcje są pełne ładnych szczegółów. Na przykład ten diabelski młyn LEGO naprawdę się kręci i ma osiem gondoli, w których można umieścić minifigurki. Jest też kiosk z biletami i stoisko z balonowymi zwierzątkami. To już zapewnia wiele godzin zabawy.

Jeśli znudzi Ci się diabelski młyn, po prostu zamień zestaw na zderzaki. Dzięki temu możesz zbudować trzy samochody-zderzaki dla swoich figurek, a także budkę z biletami i mikrofonem dla spikera. Jeśli wolisz budować łodzie-zderzaki, stwórz konstrukcję zawierającą maszynę do chwytania i maszynę do gry w gumę. To gwarantuje, że będzie to wspaniały dzień na targach!

Przyciąga wzrok w pokoju dziecięcym

Nawet jeśli przez jakiś czas nie będziesz się bawić diabelskim młynem LEGO, zestaw będzie sprawiał wiele radości. Dzieje się tak dlatego, że diabelski młyn o wysokości 27 cm, głębokości 16 cm i szerokości 26 cm przyciąga wzrok w pokoju dziecięcym. Umieść go w ładnym miejscu, a Twoje dziecko będzie mogło się nim cieszyć wielokrotnie.

Pozostałe zestawy LEGO Creator 3w1, takie jak średniowieczny zamek, statek piracki, dom/sklep z zabawkami i ziejący ogniem smok, także za każdym razem pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Dostępne są zestawy o różnej tematyce. Połącz zestawy, które najbardziej odpowiadają Twojemu dziecku i obserwuj, jak powstają zupełnie nowe struktury i historie.

 • Zestaw LEGO Creator 3 w 1 Diabelski młyn (31119) inspiruje dzieci do kreatywnej zabawy trzema modelami: diabelskim młynem, autkami i huśtawkami w kształcie łódek.
 • W tym zestawie LEGO znajdziesz pięć minifigurek: mamę, tatę, dziecko oraz dwoje pracowników parku rozrywki. Pomogą one urozmaicić emocjonującą zabawę w wypad do lunaparku.
 • Obracający się diabelski młyn ma osiem wagoników dla minifigurek, a w komplecie jest też kasa biletowa, wózek z balonikami w kształcie zwierząt oraz zbudowany z klocków piesek.
 • Model z autkami zawiera trzy samochodziki i kasę biletową z mikrofonem, natomiast do modelu huśtawek dołączony jest automat z zabawkami oraz automat z gumą do żucia.
 • Ten zestaw LEGO Creator 3 w 1 składa się aż z 1002 klocków i oferuje rodzicom i opiekunom niepowtarzalną okazję do wspólnej zabawy w budowanie z dziewięciolatkami i starszymi dziećmi.
 • Diabelski młyn ma ok. 27 cm wysokości, 16 cm głębokości i 26 cm szerokości, po skończonej zabawie będzie więc imponującą ozdobą dziecięcego pokoju.
 • Poznaj inne nowe zestawy z serii LEGO Creator 3 w 1 na 2021 rok: Przygoda w promie kosmicznym (31117) i Średniowieczny zamek (31120).
 • Dzięki zestawom LEGO Creator 3 w 1 dzieci odkryją radość z wciągającego odgrywania ról i tworzenia emocjonujących opowieści z trzema różnymi modelami w rolach głównych.
 • Już od 1958 roku klocki do budowania LEGO są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić.
 • Klocki do budowania LEGO spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na świecie.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Diabelski młyn
SKU
31119
Elementy
1002
Motyw
LEGO Creator 3 w 1
LEGO price
429,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.