LEGO Krokodyl 31121

Rewelacyjna zabawa figurkami dzikich zwierzt do przebudowania

lego 31121 krokodyl
 • 454 Elementy
 • LEGO Creator 3 w 1 Motyw
 • 31121 SKU

Zestaw LEGO Creator 3 w 1 Krokodyl (31121) z dzikimi zwierzętami mieszkającymi nad rzeką wciągnie dzieci w wir przyrodniczych przygód. Znajdziesz w nim złożonego z klocków krokodyla z ruchomym ciałem i otwieraną szczęką oraz ptaszka i szkielet ryby, które urozmaicą wymyślane przez dzieci historie. Figurki dzikich zwierząt zachęcają do zabawy w świecie wyobraźni. Z tym zestawem …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Krokodyl 31121

Lego.com LEGO.com 139,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 219,90 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Creator 3 w 1

Opis LEGO Krokodyl 31121

Zestaw LEGO Creator 3 w 1 Krokodyl (31121) z dzikimi zwierzętami mieszkającymi nad rzeką wciągnie dzieci w wir przyrodniczych przygód. Znajdziesz w nim złożonego z klocków krokodyla z ruchomym ciałem i otwieraną szczęką oraz ptaszka i szkielet ryby, które urozmaicą wymyślane przez dzieci historie.

Figurki dzikich zwierząt zachęcają do zabawy w świecie wyobraźni
Z tym zestawem LEGO Creator 3 w 1 zabawa trwa dłużej — bo do zbudowania masz aż trzy wspaniałe zwierzaki. Dzieci mogą złożyć ruchomy model krokodyla, przebudować go na węża z ruchomym ciałem, przemienić w żabę wysuwającą język albo uruchomić wyobraźnię i zbudować z klocków zupełnie inne stworzenie.

Kreatywne prezenty, które gwarantują długą zabawę
Zestawy LEGO Creator 3 w 1 oferują dzieciom długie godziny zabawy trzema różnymi modelami w każdym opakowaniu. Rozrywka nigdy się nie kończy, ponieważ każdy model można rozebrać i przebudować na dowolną inną wymarzoną konstrukcję. Nasza wspaniała seria 3 w 1 zawiera różnorodne zestawy, na przykład z promami kosmicznymi, parkami rozrywki i zamkami.

 • Zestaw LEGO Creator 3 w 1 Krokodyl (31121) pobudzi wyobraźnię dzieci trzema modelami: krokodyla, węża i żaby.
 • Każda imponująca figurka LEGO dzikiego zwierzęcia ma drugą, mniejszą, która urozmaica zabawę. Krokodylowi towarzyszy ptaszek, wężowi — mysz, a żabie — mucha.
 • Figurki trzech dzikich zwierząt można z łatwością ustawiać podczas zabawy w różne pozy. Krokodyl i wąż mają ruchome szczęki oraz ciała, a żaba rusza nogami i językiem.
 • Ten zestaw LEGO Creator zawiera 454 elementy, będzie więc idealnym prezentem dla siedmiolatków i starszych dzieci zainteresowanych satysfakcjonującymi projektami konstrukcyjnymi.
 • Krokodyl ma ok. 4 cm wysokości, 38 cm długości i 12 cm szerokości. To idealny rozmiar dla zabawki, którą można bawić się w domu lub zabrać na wspólną zabawę u przyjaciół.
 • Potrójna dawka zabawy — dzieci mogą bawić się straszliwym krokodylem, niebezpiecznym wężem albo głodną żabą.
 • Poznaj inne nowe zestawy z serii LEGO Creator 3 w 1 na 2021 rok: Przygoda w promie kosmicznym (31117), Diabelski młyn (31119) oraz Średniowieczny zamek (31120).
 • Zestawy LEGO Creator 3 w 1 gwarantują dzieciom wartościową rozrywkę podczas budowania i tworzenia trzech różnych modeli.
 • Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić.
 • Klocki do budowania LEGO spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na świecie.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Krokodyl
SKU
31121
UPC
673419344999
Elementy
454
Motyw
LEGO Creator 3 w 1
LEGO price
139,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.