LEGO Mapa świata 31203

Zbuduj wasny wiat dziki tej kolorowej ozdobie ciennej

lego 31203 mapa swiata
 • 11695 Elementy
 • LEGO Art Motyw
 • 31203 SKU

Zawsze chciałeś stworzyć własną mapę świata? Możesz to zrobić z LEGO 31203. Zbuduj mapę świata w sposób, do jakiego jesteś przyzwyczajony, lub nadaj jej własny charakter. Zmień oceany lub przenieś część kraju i zamień to w piękne dzieło sztuki. Nigdy wcześniej nie widziałeś świata w taki sposób! Mapa świata LEGO ma trzy różne wymagające układy. Wybierz …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Mapa świata 31203

LEGO.com LEGO.com 1.199,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Art

Opis LEGO Mapa świata 31203

Zawsze chciałeś stworzyć własną mapę świata? Możesz to zrobić z LEGO 31203. Zbuduj mapę świata w sposób, do jakiego jesteś przyzwyczajony, lub nadaj jej własny charakter. Zmień oceany lub przenieś część kraju i zamień to w piękne dzieło sztuki. Nigdy wcześniej nie widziałeś świata w taki sposób!

Mapa świata LEGO ma trzy różne wymagające układy. Wybierz ten, który najbardziej ci się podoba, a efekt końcowy postaw na honorowym miejscu w swoim domu.

Unikalne dzieło sztuki na Twoją ścianę

.

Zestaw LEGO 31203 zawiera 40 płytek ściennych, ramkę z klocków LEGO oraz dwa wyjątkowe elementy do zawieszenia. Dzięki nim możesz łatwo powiesić swoje dzieło sztuki w pokoju lub biurze. Na tej specjalnej mapie świata LEGO oceany mają różne kolory.

Zrób własne wzory w wodzie i stwórz artystyczną reprezentację świata. Puść wodze fantazji i stwórz najpiękniejsze wzory, przerażające potwory morskie lub cokolwiek, co sobie wymarzysz.

Największy zestaw LEGO w historii

Kolorowa mapa świata została wykonana z 11 695 klocków. To czyni ten zestaw największym zestawem LEGO, jaki kiedykolwiek powstał. Przygotuj się na wiele godzin zabawy w budowanie. Będzie to relaksujące zajęcie, które da ci wiele satysfakcji. Zeskanuj kod QR i pobierz ścieżkę dźwiękową, której możesz słuchać podczas budowania.

Kiedy skończysz, powieś swoje dzieło na ścianie, a będziesz mógł się nim cieszyć za każdym razem. Mapa świata będzie miała wymiary 65 x 104 centymetry, więc z pewnością będzie przyciągać wzrok.

Zaznacz ważne miejsca

Za pomocą specjalnych kołków do rysowania LEGO możesz zaznaczyć ważne miejsca na mapie świata. Pokaż, gdzie już byłeś lub gdzie jeszcze chcesz iść. W ten sposób możesz sprawić, że mapa świata na twojej ścianie stanie się jeszcze bardziej osobista. Które miejsca chcesz zaznaczyć?

Doskonały prezent (lub zatrzymaj go dla siebie)

Mapa świata LEGO to doskonały prezent dla wszystkich budowniczych. Podaruj mapę miłośnikowi podróży, który ma jeszcze niezliczoną liczbę wyjazdów na swojej liście. Możesz też podarować ten zestaw fanowi LEGO, który uwielbia długie projekty budowlane.

Możesz też podarować kartę jako idealny prezent artystyczny. Oczywiście możesz też zatrzymać kartę dla siebie. Wygospodaruj trochę czasu na ten skomplikowany projekt budowlany, ciesz się relaksującym procesem budowania, a potem podziwiaj swoją własną, niepowtarzalną mapę świata na ścianie.

A czy po jakimś czasie jesteś tym zmęczony? Następnie wystarczy rozebrać mapę świata za pomocą dołączonego do zestawu obracacza płytek i zacząć wszystko od nowa. Ten zestaw gwarantuje lata zabawy!

 • Zbuduj świat na własny sposób — pomoże Ci w tym zdumiewający zestaw LEGO Art 31203 Mapa świata. Dzięki niemu stworzysz jedną z trzech map świata, którą możesz swobodnie przekształcać.
 • Odpręż się dzięki zestawowi LEGO, który składa się z 11 695 elementów. W komplecie znajdziesz 40 płytek płótna, ramę z klocków, dwie unikatowe zawieszki oraz rozdzielacz płytek ułatwiający przekształcanie modelu.
 • Dzięki temu zestawowi możesz się zrelaksować oraz bez reszty poświęcić swojej pasji do kreatywnego rękodzieła i podróży. Dołączona ścieżka dźwiękowa sprawi, że podczas budowania poczujesz się jak na wycieczce dookoła świata.
 • Zbuduj tę kolekcjonerską, inspirowaną oceanicznymi głębinami mapę świata pełną kolorów, które możesz wykorzystać do stworzenia tła. Przekształć mapę, dostosowując ją do swojej własnej wizji, by zabawa była jeszcze lepsza.
 • Model ma ok. 65 cm wysokości i 104 cm szerokości. To wymagające wyzwanie konstrukcyjne dla wszystkich miłośników map, którzy lubią projekty do samodzielnego ukończenia.
 • Zestaw zrobi na Tobie duże wrażenie, a wysokiej jakości instrukcje w formie albumu pomogą Ci zbudować model i dowiedzieć się czegoś na jego temat.
 • Kolekcjonerskie zestawy LEGO Art dla dorosłych to doskonałe ozdoby do powieszenia na ścianie lub postawienia na półce. Gwarantują satysfakcję podczas budowania i pozwalają wyrażać pasję do podróży oraz odkrywania na nowe sposoby.
 • Elementy LEGO spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, zgniatane, skręcane, podgrzewane, wyginane, zarysowywane i rozciągane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ta ozdoba z mapą świata spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Mapa świata
SKU
31203
UPC
673419341196
Elementy
11695
Motyw
LEGO Art
Wiek
18+ lat
LEGO price
1.199,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.