LEGO Klaun z urodzinowego przyjęcia 40348

wituj razem z klaunem z urodzinowego przyjcia LEGO BrickHeadz!

lego 40348 klaun z urodzinowego przyjecia
  • 150 Elementy
  • LEGO BrickHeadz Motyw
  • 40348 SKU

Klaun z urodzinowego przyjęcia z zestawu 40348 LEGO BrickHeadz sprawi, że każde urodziny będą wyjątkowe. Ta sympatyczna postać do zbudowania ma wszystko, czego można by się spodziewać u klauna: kolorowy strój, klasyczne pomarańczowe włosy, wysoki kapelusz, 2 baloniki, prezent, chorągiewkę z życzeniami i tort ze świeczką. W zestawie znajdziesz także fajny arkusz z naklejkami, na …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Klaun z urodzinowego przyjęcia 40348

Amazon.pl Amazon.pl 131,79 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO BrickHeadz

Opis LEGO Klaun z urodzinowego przyjęcia 40348

Klaun z urodzinowego przyjęcia z zestawu 40348 LEGO BrickHeadz sprawi, że każde urodziny będą wyjątkowe. Ta sympatyczna postać do zbudowania ma wszystko, czego można by się spodziewać u klauna: kolorowy strój, klasyczne pomarańczowe włosy, wysoki kapelusz, 2 baloniki, prezent, chorągiewkę z życzeniami i tort ze świeczką. W zestawie znajdziesz także fajny arkusz z naklejkami, na których są życzenia „wszystkiego najlepszego z okazji urodzin” napisane w wybranych językach.

  • Urodzinowy klaun w wersji LEGO BrickHeadz ma oczy typowe dla zabawek z tej serii oraz wszystkie detale, które można zobaczyć u prawdziwego klauna: kolorowe ubranie, pomarańczowe włosy, wysoki kapelusz, 2 baloniki, prezent, chorągiewkę z życzeniami i tort ze świeczką.
  • Naklejki z życzeniami są dostępne w angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, japońskiej, chińskiej, koreańskiej i węgierskiej wersji językowej.
  • Baw się, rozbudowując swoją kolekcję LEGO BrickHeadz o niezliczone postacie z ulubionych filmów, seriali telewizyjnych, gier i komiksów.
  • Łącząc z sobą figurki LEGO BrickHeadz do samodzielnego zbudowania, możesz tworzyć odlotowe hybrydy albo własne niezwykłe postacie.
  • Klaun z urodzinowego przyjęcia ma ok. 12 cm wysokości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Klaun z urodzinowego przyjęcia
SKU
40348
Elementy
150
Motyw
LEGO BrickHeadz
LEGO price
26,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.