Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Zestaw akcesoriów i minifigurek z lunaparku 40373

Zabawa w wesoym miasteczku w stylu LEGO!

lego 40373 zestaw akcesoriow i minifigurek z lunaparku
  • 51 Elementy
  • LEGO Minifigurki Motyw
  • 40373 SKU

Zestaw akcesoriów i minifigurek z lunaparku LEGO® Iconic zaprasza do dynamicznej zabawy w wesołym miasteczku. Jest tam miniaturowa strzelnica do zbudowania ze strzelbą na klocki i dwie figurki ślicznych misiów do wygrania.W zestawie są cztery minifigurki, w tym dziewczynka (z nowym, dostępnym od stycznia 2020 r. wzorem twarzy i obrazkiem jednorożca na ubraniu), jej tata …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Zestaw akcesoriów i minifigurek z lunaparku 40373

LEGO.com LEGO.com 59,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Minifigurki

Opis LEGO Zestaw akcesoriów i minifigurek z lunaparku 40373

  • Zestaw akcesoriów i minifigurek z lunaparku LEGO Iconic zaprasza do dynamicznej zabawy w wesołym miasteczku. Jest tam miniaturowa strzelnica do zbudowania ze strzelbą na klocki i dwie figurki ślicznych misiów do wygrania.
  • W zestawie są cztery minifigurki, w tym dziewczynka (z nowym, dostępnym od stycznia 2020 r. wzorem twarzy i obrazkiem jednorożca na ubraniu), jej tata i dwóch pracowników wesołego miasteczka, a do tego megafon i dwa elementy akcesoriów związanych z lodami, które zachęcą dzieci do używania wyobraźni.
  • Zestaw do budowania będzie idealnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla dzieci w wieku od 6 lat, które mogą połączyć go z zabawkami LEGO ze swojej kolekcji. Zawiera proste instrukcje, więc nawet początkujący budowniczowie bez trudu poradzą sobie ze złożeniem klocków.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zestaw akcesoriów i minifigurek z lunaparku
SKU
40373
UPC
673419320573
Elementy
51
Motyw
LEGO Minifigurki
LEGO price
59,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.