LEGO 40380 Wielkanocna owieczka

Urocza owieczka do zbudowania, w sam raz na Wielkanoc

lego 40380 wielkanocna owieczka
  • 192 Elementy
  • LEGO BrickHeadz Motyw
  • 40380 SKU

Ten kolekcjonerski model LEGO® BrickHeadz™ z uroczą owieczką malującą pisanki może być świetnym wielkanocnym prezentem, który będzie cieszyć oczy przez cały rok.Zestaw z zabawką do zbudowania nadaje się dla każdej osoby w wieku od 10 lat. Podaruj go, by w zabawny sposób życzyć wesołych świąt!Owieczka z serii BrickHeadz™ składa się ze 192 elementów i ma …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 40380 Wielkanocna owieczka

Lego.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 109,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO BrickHeadz

Opis LEGO 40380 Wielkanocna owieczka

  • Ten kolekcjonerski model LEGO BrickHeadz z uroczą owieczką malującą pisanki może być świetnym wielkanocnym prezentem, który będzie cieszyć oczy przez cały rok.
  • Zestaw z zabawką do zbudowania nadaje się dla każdej osoby w wieku od 10 lat. Podaruj go, by w zabawny sposób życzyć wesołych świąt!
  • Owieczka z serii BrickHeadz składa się ze 192 elementów i ma ok. 8 cm wysokości, więc nadaje się świetnie na prezent dla dziecka, chłopaka, dziewczyny, żony, męża i każdej osoby, którą zechcesz rozweselić w Wielkanoc.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Wielkanocna owieczka
SKU
40380
EAN
5702016656732
Elementy
192
Motyw
LEGO BrickHeadz
LEGO price
44,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.