LEGO Batman 40386

Niesamowity portret Batmana z klockw LEGO

lego 40386 batman
  • 115 Elementy
  • LEGO DC Temat
  • 40386 SKU

To prawdziwa gratka dla fanów Mściciela w Płaszczu, którzy dzięki zestawowi LEGO Brick Sketches 40386 mogą zbudować i postawić na półce własny obrazek z LEGO Batmanem. Płytka konstrukcyjna 12x16 z łatwością utrzyma wszystkie klocki LEGO na miejscu, a wbudowany haczyk pozwoli powiesić obrazek na ścianie. Zestaw będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę, a …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Batman 40386

LEGO.com LEGO.com 69,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DC

Opis LEGO Batman 40386

To prawdziwa gratka dla fanów Mściciela w Płaszczu, którzy dzięki zestawowi LEGO Brick Sketches 40386 mogą zbudować i postawić na półce własny obrazek z LEGO Batmanem. Płytka konstrukcyjna 12x16 z łatwością utrzyma wszystkie klocki LEGO na miejscu, a wbudowany haczyk pozwoli powiesić obrazek na ścianie. Zestaw będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę, a także cennym dodatkiem do każdej kolekcji portretów postaci z serii LEGO Brick Sketches.

  • Mali konstruktorzy LEGO i fani Batmana będą mieć świetną zabawę przy składaniu kolekcjonerskiej podobizny słynnego pogromcy zbrodni z GOTHAM CITY w wersji Brick Sketches.
  • Liczący 115 elementów zestaw to część serii LEGO Brick Sketches, w której na dzieci w wieku od 8 lat czekają kolekcjonerskie, trójwymiarowe portrety ulubionych bohaterów do zbudowania z klocków na płytkach 12x16.
  • Portret Batmana o wymiarach około 13 cm wysokości, 9 cm szerokości i 3 cm grubości z serii LEGO Brick Sketches będzie świetną ozdobą dziecięcego pokoju. Można postawić go na półce albo powiesić na wbudowanym haczyku.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Batman
SKU
40386
Elementy
115
Temat
LEGO Batman
LEGO price
69,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.