LEGO Brick Sketches — szturmowiec 40391

wietna, kolekcjonerska podobizna szturmowca do zbudowania z klockw!

lego 40391 brick sketches szturmowiec
  • 151 Elementy
  • LEGO Star Wars Motyw
  • 40391 SKU

Zbuduj obrazek ze szturmowcem z zestawu LEGO Brick Sketches 40391 i pokaż wszystkim, że Najwyższy Porządek jest niepokonany! Ta kolekcjonerska ilustracja z klocków jest zbudowana na płytce 12x16 i przedstawia kultową postać z Gwiezdnych Wojen. Można postawić ją na półce albo powiesić z użyciem wbudowanego haczyka. Gotowy obrazek będzie świetnym uzupełnieniem każdej kolekcji portretów postaci …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Brick Sketches — szturmowiec 40391

Amazon.pl Amazon.pl 106,23 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Brick Sketches — szturmowiec 40391

Zbuduj obrazek ze szturmowcem z zestawu LEGO Brick Sketches 40391 i pokaż wszystkim, że Najwyższy Porządek jest niepokonany! Ta kolekcjonerska ilustracja z klocków jest zbudowana na płytce 12x16 i przedstawia kultową postać z Gwiezdnych Wojen. Można postawić ją na półce albo powiesić z użyciem wbudowanego haczyka. Gotowy obrazek będzie świetnym uzupełnieniem każdej kolekcji portretów postaci z serii LEGO Brick Sketches. Taki prezent pod choinkę lub na urodziny ucieszy każdego fana Gwiezdnych Wojen!

  • Mali konstruktorzy i fani Gwiezdnych Wojen będą zachwyceni zestawem LEGO Brick Sketches, który pozwala zbudować z klocków portret szturmowca Najwyższego Porządku.
  • Liczący 151 elementów zestaw to część serii LEGO Brick Sketches, w której czekają kolekcjonerskie, trójwymiarowe portrety kultowych bohaterów do zbudowania z klocków na płytkach 12x16 — idealne na prezent dla dzieci w wieku od 8 lat.
  • Obrazek LEGO Brick Sketches ze szturmowcem Najwyższego Porządku ma ok. 13 cm wysokości, 9 cm szerokości i 3 cm grubości. Można postawić go na półce albo powiesić z użyciem wbudowanego haczyka — tak czy inaczej na pewno przyciągnie uwagę.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Brick Sketches — szturmowiec
SKU
40391
EAN
5702016656787
Elementy
151
Motyw
LEGO Star Wars
LEGO price
69,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.