LEGO Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1 40426

witeczny stroik, ktry mona przerobi po swojemu i wykorzysta jako ozdob!

lego 40426 bozonarodzeniowy wieniec 2 w 1
  • 510 Elementy
  • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
  • 40426 SKU

Zbuduj Bożonarodzeniowy stroik 2 w 1 z zestawu LEGO Iconic (40426) i zacznij odliczać dni do świąt. Zestaw zawiera elementy zielonych liści, które symbolizują wieczne życie, a także ilustrowane instrukcje, które pomogą w budowie dwóch pięknych ozdób — stroika z wielką, czerwoną kokardą z klocków oraz stroika z czterema klockowymi świeczkami, które odpowiadają czterem tygodniom …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1 40426

LEGO.com LEGO.com 179,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 275,62 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1 40426

Zbuduj Bożonarodzeniowy stroik 2 w 1 z zestawu LEGO Iconic (40426) i zacznij odliczać dni do świąt. Zestaw zawiera elementy zielonych liści, które symbolizują wieczne życie, a także ilustrowane instrukcje, które pomogą w budowie dwóch pięknych ozdób — stroika z wielką, czerwoną kokardą z klocków oraz stroika z czterema klockowymi świeczkami, które odpowiadają czterem tygodniom adwentu. Modele z tego zestawu świetnie nadają się na prezent dla dzieci w wieku od 9 lat. Można je wyeksponować na różne sposoby, na przykład powiesić na ścianie lub położyć na stole — w każdym przypadku wniosą do domu odrobinę radosnego, świątecznego nastroju.

  • Zacznij odliczanie do świąt, budując Bożonarodzeniowy stroik 2 w 1 z zestawu LEGO Iconic. W pudełku znajdziesz klocki, z których można zbudować czerwone kokardki, cztery świeczki symbolizujące cztery tygodnie adwentu, a także elementy liścia i jagody.
  • Ten liczący 510 elementów świąteczny zestaw dla dzieci w wieku od 9 lat nadaje się świetnie do budowania w pojedynkę lub wspólnej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. Gotowy stroik można umieścić w dowolnym miejscu, na przykład powiesić na ścianiealbo ozdobić nim stół.
  • Adwentowy stroik ma ok. 25 cm średnicy. Świece w pełnej długości mają ponad 8 cm, ale można je także skrócić, tak aby naśladowały wypalanie się prawdziwych świeczek.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1
SKU
40426
EAN
5702016720280
Elementy
510
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
179,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.