LEGO Joker 40428

Wyjtkowy portret Jokera z klockw LEGO

lego 40428 joker
  • 170 Elementy
  • LEGO DC Motyw
  • 40428 SKU

Dzięki zestawowi LEGO Brick Sketches 40428 fani opowieści o Batmanie mogą teraz zbudować i postawić w domu portret Jokera. Portret jest zbudowany w całości z klocków LEGO na płytce konstrukcyjnej 12x16, która utrzymuje wszystkie elementy na miejscu, a wbudowany haczyk pozwala powiesić obrazek na ścianie. Zestaw będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę, a …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Joker 40428

Amazon.pl Amazon.pl 113,27 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DC

Opis LEGO Joker 40428

Dzięki zestawowi LEGO Brick Sketches 40428 fani opowieści o Batmanie mogą teraz zbudować i postawić w domu portret Jokera. Portret jest zbudowany w całości z klocków LEGO na płytce konstrukcyjnej 12x16, która utrzymuje wszystkie elementy na miejscu, a wbudowany haczyk pozwala powiesić obrazek na ścianie. Zestaw będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę, a także cennym dodatkiem do każdej kolekcji portretów postaci z serii LEGO Brick Sketches.

  • Mali konstruktorzy LEGO i fani Batmana będą mieć świetną zabawę przy składaniu tej kolekcjonerskiej podobizny słynnego złoczyńcy z GOTHAM CITY w wersji Brick Sketches.
  • Liczący 170 elementów zestaw dla dzieci w wieku od 8 lat to część serii LEGO Brick Sketches, w której na fanów czekają kolekcjonerskie, trójwymiarowe portrety kultowych bohaterów do zbudowania z klocków na płytkach 12x16.
  • Portret Jokera o wymiarach około 13 cm wysokości, 9 cm szerokości i 3 cm grubości z serii LEGO Brick Sketches będzie niezwykłą ozdobą dziecięcego pokoju. Można postawić go na półce lub nocnej szafce albo powiesić na wbudowanym haczyku.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Joker
SKU
40428
EAN
5702016762419
Elementy
170
Motyw
LEGO Batman
LEGO price
69,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.