LEGO BB-8 40431

Genialny, kolekcjonerski portret droida BB-8 do zbudowania z klockw!

lego 40431 bb 8
  • 171 Elementy
  • LEGO Star Wars Motyw
  • 40431 SKU

Zestaw LEGO Brick Sketches 40431 to prawdziwa gratka dla małych i dużych fanów, którzy mogą teraz zbudować własną trójwymiarową podobiznę droida astromechanicznego BB-8. Portret zbudowany na płytce konstrukcyjnej 12x16 będzie się świetnie prezentować na półce, ale można go także powiesić na ścianie za pomocą wbudowanego haczyka. Gotowy portret może być świetnym prezentem pod choinkę, na …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO BB-8 40431

Lego.com LEGO.com 69,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO BB-8 40431

Zestaw LEGO Brick Sketches 40431 to prawdziwa gratka dla małych i dużych fanów, którzy mogą teraz zbudować własną trójwymiarową podobiznę droida astromechanicznego BB-8. Portret zbudowany na płytce konstrukcyjnej 12x16 będzie się świetnie prezentować na półce, ale można go także powiesić na ścianie za pomocą wbudowanego haczyka. Gotowy portret może być świetnym prezentem pod choinkę, na urodziny lub z innej okazji, a także cennym dodatkiem do każdej kolekcji LEGO Brick Sketches.

  • Zestaw LEGO Brick Sketches ucieszy wszystkich fanów serii Star Wars, którzy będą mieć mnóstwo frajdy przy budowaniu portretu popularnego droida BB-8 z klocków LEGO.
  • Liczący 171 elementów zestaw to część serii LEGO Brick Sketches, w której czekają kolekcjonerskie, trójwymiarowe portrety kultowych bohaterów do zbudowania z klocków na płytkach 12x16 — idealne na prezent dla dzieci w wieku od 8 lat.
  • BB-8 w wersji LEGO Brick Sketches ma ok. 13 cm wysokości, 9 cm szerokości i 3 cm grubości. Można postawić go na kominku albo powiesić na ścianie — będzie świetną ozdobą pokoju.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO BB-8
SKU
40431
Elementy
171
Motyw
LEGO Star Wars
LEGO price
69,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.