LEGO Złota rybka 40442

Kolekcjonerski model BrickHeadz z du i ma zot rybk do zabawy

lego 40442 zlota rybka
  • 186 Elementy
  • LEGO BrickHeadz Motyw
  • 40442 SKU

Dzieciom, które kochają zwierzęta, na pewno spodoba się ten kolekcjonerski zestaw BrickHeadz 40442 z dużą i małą złotą rybką do zabawy. Obydwie rybki są umieszczone na kultowych stojaczkach BrickHeadz i wyglądają, jakby robiły bańki pod wodą. Stojaczki dobrze łączą się z solidną niebieską podstawką, która zawiera także korale i rośliny oraz dwie naklejki ozdobne — …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Złota rybka 40442

Lego.com LEGO.com 69,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO BrickHeadz

Opis LEGO Złota rybka 40442

Dzieciom, które kochają zwierzęta, na pewno spodoba się ten kolekcjonerski zestaw BrickHeadz 40442 z dużą i małą złotą rybką do zabawy. Obydwie rybki są umieszczone na kultowych stojaczkach BrickHeadz i wyglądają, jakby robiły bańki pod wodą. Stojaczki dobrze łączą się z solidną niebieską podstawką, która zawiera także korale i rośliny oraz dwie naklejki ozdobne — jedną z bąbelkami, a drugą z koralami. Ten zestaw z pupilami do zbudowania jest świetnym prezentem dla wszystkich dzieci, kolekcjonerów modeli BrickHeadz i miłośników zwierząt.

  • Kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny z zabawnymi modelami LEGO BrickHeadz dwóch złotych rybek w morskim środowisku.
  • Świetny prezent dla fanów LEGO, kolekcjonerów modeli BrickHeadz i miłośników zwierząt w wieku od 8 lat.
  • Ten mierzący ok. 10 cm wysokości i składający się z 186 elementów model zawiera korale i rośliny, a także dwie naklejki do ozdobienia podstawki — jedną z bąbelkami, a drugą z koralami.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Złota rybka
SKU
40442
UPC
673419337397
Elementy
186
Motyw
LEGO BrickHeadz
LEGO price
69,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.