LEGO Myszka Miki 40456

Niesamowity portret disnejowskiej Myszki Miki z klockw LEGO

lego 40456 myszka miki
  • 118 Elementy
  • LEGO Disney Motyw
  • 40456 SKU

Dzięki zestawowi LEGO Brick Sketches Myszka Miki (40456) każdy fan kultowych postaci Disneya może teraz zbudować portret Mikiego, który będzie wspaniałą ozdobą. Płytka konstrukcyjna 12x16 z łatwością utrzyma wszystkie klocki LEGO na miejscu, a gotowy obrazek można postawić na półce lub powiesić na ścianie za pomocą wbudowanego haczyka. Zestaw będzie atrakcyjnym prezentem na urodziny, pod …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Myszka Miki 40456

LEGO.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Disney

Opis LEGO Myszka Miki 40456

Dzięki zestawowi LEGO Brick Sketches Myszka Miki (40456) każdy fan kultowych postaci Disneya może teraz zbudować portret Mikiego, który będzie wspaniałą ozdobą. Płytka konstrukcyjna 12x16 z łatwością utrzyma wszystkie klocki LEGO na miejscu, a gotowy obrazek można postawić na półce lub powiesić na ścianie za pomocą wbudowanego haczyka. Zestaw będzie atrakcyjnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji, a także cennym dodatkiem do każdej kolekcji portretów postaci z serii LEGO Brick Sketches.

  • Mali konstruktorzy LEGO i fani Myszki Miki będą mieć świetną zabawę przy składaniu kolekcjonerskiej podobizny słynnego disnejowskiego bohatera w wersji Brick Sketches.
  • Liczący 118 elementów zestaw to część serii LEGO Brick Sketches, w której czekają kolekcjonerskie, trójwymiarowe portrety kultowych bohaterów do zbudowania z klocków na płytkach 12x16 — idealne na prezent dla dzieci w wieku od 8 lat.
  • Obrazek Mikiego z serii LEGO Brick Sketches ma ok. 13 cm wysokości, 9 cm szerokości i 3 cm głębokości, więc będzie świetną ozdobą, którą można postawić na kominku albo powiesić na ścianie za pomocą wbudowanego haczyka.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Myszka Miki
SKU
40456
UPC
673419338059
Elementy
118
Motyw
LEGO Brick Sketches
LEGO price
39,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.