LEGO Myszka Minnie 40457

Odlotowy portret disnejowskiej Myszki Minnie z klockw LEGO

lego 40457 myszka minnie
  • 140 Elementy
  • LEGO Disney Motyw
  • 40457 SKU

Dzięki zestawowi LEGO Brick Sketches Myszka Minnie (40457) każdy fan kultowych postaci Disneya może teraz zbudować portret ulubionej bohaterki, który będzie wspaniałą ozdobą. Płytka konstrukcyjna 12x16 z łatwością utrzyma wszystkie klocki LEGO na miejscu, a gotowy obrazek można postawić na półce lub powiesić na ścianie za pomocą wbudowanego haczyka. Zestaw będzie idealnym prezentem na urodziny, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Myszka Minnie 40457

LEGO.com LEGO.com -50% 39,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Disney

Opis LEGO Myszka Minnie 40457

Dzięki zestawowi LEGO Brick Sketches Myszka Minnie (40457) każdy fan kultowych postaci Disneya może teraz zbudować portret ulubionej bohaterki, który będzie wspaniałą ozdobą. Płytka konstrukcyjna 12x16 z łatwością utrzyma wszystkie klocki LEGO na miejscu, a gotowy obrazek można postawić na półce lub powiesić na ścianie za pomocą wbudowanego haczyka. Zestaw będzie idealnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji, a także cennym dodatkiem do każdej kolekcji portretów postaci z serii LEGO Brick Sketches.

  • Mali konstruktorzy LEGO i fani Myszki Minnie będą mieć świetną zabawę przy składaniu kolekcjonerskiej podobizny słynnej disnejowskiej bohaterki w wersji Brick Sketches.
  • Liczący 140 elementów zestaw to część serii LEGO Brick Sketches, w której czekają kolekcjonerskie, trójwymiarowe portrety kultowych bohaterów do zbudowania z klocków na płytkach 12x16 — idealne na prezent dla dzieci w wieku od 8 lat.
  • Obrazek Mikiego z serii LEGO Brick Sketches ma ok. 13 cm wysokości, 9 cm szerokościi 3 cm głębokości, więc będzie świetną ozdobą, którą można postawić na kominku albo powiesić na ścianie za pomocą wbudowanego haczyka.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Myszka Minnie
SKU
40457
UPC
673419338066
Elementy
140
Motyw
LEGO Brick Sketches
LEGO price
79,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.