LEGO 40468 Żółta taksówka

Fajna żółta taksówka do zbudowania, zabawy i kolekcji

lego 40468 zolta taksowka
  • 124 Elementy
  • LEGO Creator Expert Motyw
  • 40468 SKU

Wybierz się na wycieczkę do tętniącego życiem miasta żółtą taksówką LEGO® Creator! Model ma reklamę na dachu, oznaczenia taksówki i kręcące się gumowe koła.Model taksówki składa się ze 124 elementów i będzie świetnym prezentem dla dzieci od siódmego roku życia, które lubią wymyślać ciekawe historie i pasjonują się pojazdami.Żółta taksówka ma ok. 6 cm wysokości, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 40468 Żółta taksówka

LEGO.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Creator Expert

Opis LEGO 40468 Żółta taksówka

  • Wybierz się na wycieczkę do tętniącego życiem miasta żółtą taksówką LEGO Creator! Model ma reklamę na dachu, oznaczenia taksówki i kręcące się gumowe koła.
  • Model taksówki składa się ze 124 elementów i będzie świetnym prezentem dla dzieci od siódmego roku życia, które lubią wymyślać ciekawe historie i pasjonują się pojazdami.
  • Żółta taksówka ma ok. 6 cm wysokości, 13 cm długości i 5 cm szerokości — idealny rozmiar dla zabawki, którą można jeździć po domu lub zabrać na wspólną zabawę u przyjaciół.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Żółta taksówka
SKU
40468
EAN
5702016940961
Elementy
124
Motyw
LEGO Creator Expert, LEGO Icons
LEGO price
44,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.