LEGO Miniaturowy zamek Disneya 40478

Miniaturka zamku z parku Magic Kingdom do zbudowania z klockw LEGO!

lego 40478 miniaturowy zamek disneya
  • 567 Elementy
  • LEGO Disney Temat
  • 40478 SKU

Zestaw LEGO ǀ Disney 40478 Miniaturowy zamek Disneya idealnie nadaje się do świętowania 50. urodzin kompleksu Walt Disney World z jego główną atrakcją — parkiem tematycznym Magic Kingdom! Fani mogą teraz zbudować klasyczny zamek Kopciuszka z Walt Disney World z jego perłowo-złotymi wieżami, opalizującymi zwieńczeniami dachu oraz minifigurką Myszki Miki w stylu dawnych filmów animowanych. …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Miniaturowy zamek Disneya 40478

LEGO.com LEGO.com 179,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Disney

Opis LEGO Miniaturowy zamek Disneya 40478

Zestaw LEGO ǀ Disney 40478 Miniaturowy zamek Disneya idealnie nadaje się do świętowania 50. urodzin kompleksu Walt Disney World z jego główną atrakcją — parkiem tematycznym Magic Kingdom! Fani mogą teraz zbudować klasyczny zamek Kopciuszka z Walt Disney World z jego perłowo-złotymi wieżami, opalizującymi zwieńczeniami dachu oraz minifigurką Myszki Miki w stylu dawnych filmów animowanych. Ten wyjątkowy kolekcjonerski zestaw będzie doskonałym prezentem na święta, urodziny i z innych okazji.

  • Piękna miniaturka głównej atrakcji kompleksu Walt Disney World zachwyci małych i dużych fanów Disneya. W zestawie oprócz zamku Kopciuszka z parku Magic Kingdom na Florydzie znajdą też minifigurkę Myszki Miki w starym stylu.

  • Ten liczący 567 elementów zestaw do budowania to idealny prezent dla 12-latków i starszych dzieci, który będzie znakomitym uzupełnieniem kolekcji każdego fana Disneya.
  • Miniaturowy zamek z zestawu LEGO ǀ Disney ma ok. 21 cm wysokości, 14 cm szerokości i 13 cm głębokości. Można ustawić go na kominku lub półce w domu lub w biurze, a nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Miniaturowy zamek Disneya
SKU
40478
UPC
673419345798
Elementy
567
Temat
LEGO Disney
Wiek
12+ lat
LEGO price
179,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.