LEGO Harry, Hermiona, Ron i Hagrid 40495

Modele kolekcjonerskie uwielbianych postaci

lego 40495 harry hermiona ron i hagrid
  • 466 Elementy
  • LEGO BrickHeadz Motyw
  • 40495 SKU

Cztery najbardziej znane postacie z filmów o Harrym Potterze jako modele LEGO BrickHeadz: Harry Potter, Hermiona Granger, Ron Weasley i Rubeus Hagrid. Figurki znanych postaci — z zestawu konstrukcyjnego LEGO BrickHeadz Harry, Hermiona, Ron i Hagrid (40495) dzieci mogą zbudować figurki LEGO BrickHeadz czterech popularnych postaci z Hogwartu razem z kultowymi detalami.Składanie, zabawa i dekoracja — …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Harry, Hermiona, Ron i Hagrid 40495

LEGO.com LEGO.com 119,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO BrickHeadz

Opis LEGO Harry, Hermiona, Ron i Hagrid 40495

Cztery najbardziej znane postacie z filmów o Harrym Potterze jako modele LEGO BrickHeadz: Harry Potter, Hermiona Granger, Ron Weasley i Rubeus Hagrid.

  • Figurki znanych postaci — z zestawu konstrukcyjnego LEGO BrickHeadz Harry, Hermiona, Ron i Hagrid (40495) dzieci mogą zbudować figurki LEGO BrickHeadz czterech popularnych postaci z Hogwartu razem z kultowymi detalami.
  • Składanie, zabawa i dekoracja — budowniczym LEGO i fanom Harry’ego Pottera w wieku od 10 lat spodoba się ten kreatywny zestaw konstrukcyjny.
  • Atrakcyjne modele — z tego zestawu 466 klocków można zbudować figurkę Hagrida o wysokości ok. 9 cm oraz figurki trojga uczniów o wysokości ok. 5 cm.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Harry, Hermiona, Ron i Hagrid
SKU
40495
Elementy
466
Motyw
LEGO BrickHeadz
LEGO price
119,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.