LEGO 41252 Przygoda Poppy w balonie

Pomysłowa zabawa z trollami w odgrywanie ról dla kreatywnych dzieci

lego 41252 przygoda poppy w balonie
  • 250 Elementy
  • Trolls World Tour Motyw
  • 41252 SKU

Ró?owy balon na ogrzane powietrze to idealny prezent dla ka?dego fana filmów o trollach. Mnóstwo funkcji pozwoli dzieciom odtwarza? najlepsze sceny z filmu ?Trolle 2? i prze?ywa? niezliczone przygody.

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 41252 Przygoda Poppy w balonie

Lego.com LEGO.com 169,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Trolls World Tour

Opis LEGO 41252 Przygoda Poppy w balonie

  • Różowy balon na ogrzane powietrze to idealny prezent dla każdego fana filmów o trollach. Mnóstwo funkcji pozwoli dzieciom odtwarzać najlepsze sceny z filmu „Trolle 2” i przeżywać niezliczone przygody.
  • W zestawie są trzy minifigurki trolli (Poppy, Branch i wyjątkowa postać Biggie, a także figurka Pana Dinklesa), więc zabawa może się zacząć od razu po otwarciu pudełka. Zestaw zawiera też mnóstwo inspirowanych filmem dodatków, więc zabawa nie kończy się po zbudowaniu modelu!
  • Mnóstwo rzeczy do odkrycia! Pokieruj balonem za pomocą łopoczących serc, a gdy znudzi Ci się zabawa minifigurkami (i włosami trolli!), poszukaj kolekcjonerskiej struny, która jest ukryta w metronomie.
  • Kreatywny prezent, który zachęci do pobudzającej wyobraźnię zabawy wszystkich fanów trolli w wieku od 6 lat. Ten zestaw LEGO, który na sklepowe półki trafi w styczniu 2020 r., będzie idealnym podarunkiem dla każdego wielbiciela pojazdów i postaci z filmów o trollach.
  • Uroczy zestaw 41252 to doskonała propozycja dla chłopców i dziewczynek, którzy lubią bawić się w odtwarzanie ról. Wymiary balonu: ok. 22 cm wysokości, 17 cm długości 13 cm szerokości.
  • Dzięki cyfrowym instrukcjom Instructions PLUS, które zawierają interaktywne narzędzia do podglądu modelu i są dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life, budowanie będzie dla dzieci zupełnie nowym doświadczeniem.
  • Wszystkie zestawy LEGO Trolls World Tour pozwalają dzieciom odtwarzać ulubione scenki z filmu „Trolle 2”. To doskonały sposób, by zachęcić do twórczej zabawy z mnóstwem przygód po drodze!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Przygoda Poppy w balonie
SKU
41252
Elementy
250
Motyw
LEGO Trolls World Tour
LEGO price
169,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.