LEGO 41442 Weterynaryjny łazik ratunkowy

Wkrótce dostępne

Szybkie misje ratunkowe dla miłośników zwierząt

lego 41442 weterynaryjny lazik ratunkowy
 • 100 Elementy
 • LEGO Friends Motyw
 • 41442 SKU

Weterynaryjny łazik ratunkowy (41442) to niewielki zestaw o ratowaniu zwierząt z opresji. Dzieci mogą pomknąć quadem na ratunek zwierzakowi w tarapatach i uwolnić go spod przewróconego drzewa.W tym zestawie ratunkowym znajdziesz dwie minilaleczki LEGO® Friends, figurkę pieska (nowość na styczeń 2021 r.), uroczy piknik na wsi oraz quada.Dzieci mogą wybrać się na piknik i pobawić …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 41442 Weterynaryjny łazik ratunkowy

Lego.com LEGO.com 42,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 82,00 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Friends

Opis LEGO 41442 Weterynaryjny łazik ratunkowy

 • Weterynaryjny łazik ratunkowy (41442) to niewielki zestaw o ratowaniu zwierząt z opresji. Dzieci mogą pomknąć quadem na ratunek zwierzakowi w tarapatach i uwolnić go spod przewróconego drzewa.
 • W tym zestawie ratunkowym znajdziesz dwie minilaleczki LEGO Friends, figurkę pieska (nowość na styczeń 2021 r.), uroczy piknik na wsi oraz quada.
 • Dzieci mogą wybrać się na piknik i pobawić z pieskiem lub przewrócić drzewo i uwięzić pod nim zwierzaka. Potem mogą ruszyć na ratunek quadem, podnieść drzewo i go uratować!
 • Dzieciom spodobają się weterynaryjne akcesoria dostępne w tym zestawie LEGO Friends: butelka do karmienia, kość dla psa, krótkofalówka, łańcuch do podniesienia drzewa, płytka z nadrukiem koca piknikowego, kanapka i kubek.
 • Ten kreatywny zestaw zainspiruje dzieci do długich godzin zabawy w wymyślanie historii ratunkowych i będzie wspaniałym prezentem świątecznym lub urodzinowym dla chłopców i dziewczynek od 6 lat, którzy zasłużyli na niewielką nagrodę.
 • Wodospad i quad mają ok. 6 cm, więc dzieci mogą postawić je na półce i bawić się nimi w dowolnej chwili.
 • Budowanie może być jeszcze fajniejsze za sprawą cyfrowych instrukcji Instructions PLUS! Są tam funkcje powiększania i obracania widoku oraz wizualizacji i zapisywania postępów, więc składanie klocków to bułka z masłem.
 • Weterynaryjny łazik ratunkowy pasuje do zestawów Karetka weterynaryjna (41445) i Klinika weterynaryjna w Heartlake City (41446), więc świat LEGO Friends stoi otworem przed troskliwymi ratownikami.
 • Elementy LEGO spełniają wymogi rygorystycznych standardów branżowych, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je łatwo połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na wszelkie możliwe sposoby, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Weterynaryjny łazik ratunkowy
SKU
41442
EAN
5702016913712
UPC
673419340717
Elementy
100
Motyw
LEGO Friends
LEGO price
42,99 zł
Data wydania
1 marca 2021
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.