LEGO 41664 Kostka Mii z mopsem

Mały zestaw z pieskiem nie dopuści do nudy w podróży

lego 41664 kostka mii z mopsem
 • 40 Elementy
 • LEGO Friends Motyw
 • 41664 SKU

Zestaw LEGO® Friends Kostka Mii z mopsem (41664) zachęca do opieki nad zwierzętami. Urocza skrzyneczka ozdobiona psim motywem pozwala zaopiekować się zabawkowym szczeniakiem, a do tego jest tak mała, że można się nią bawić w podróży.W środku minilaleczka LEGO® Friends Mia, figurka mopsa (kolor jest niespodzianką) oraz szafka na kość do żucia i psie ciasteczko, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 41664 Kostka Mii z mopsem

Lego.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 59,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Friends

Opis LEGO 41664 Kostka Mii z mopsem

 • Zestaw LEGO Friends Kostka Mii z mopsem (41664) zachęca do opieki nad zwierzętami. Urocza skrzyneczka ozdobiona psim motywem pozwala zaopiekować się zabawkowym szczeniakiem, a do tego jest tak mała, że można się nią bawić w podróży.
 • W środku minilaleczka LEGO Friends Mia, figurka mopsa (kolor jest niespodzianką) oraz szafka na kość do żucia i psie ciasteczko, którą trzeba zbudować.
 • Dzieci mogą bawić się elementami zestawu poza kostką lub schować klocki do środka i nosić wszędzie ze sobą.
 • Doskonały wybór na prezent bez okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią zabawkowe zwierzaki. Proste modele z tych zestawów mogą być świetnym wprowadzeniem do świata niezwykłych konstrukcji LEGO.
 • Kostka ma ok. 8 cm szerokości i 7 cm wysokości. Jest ozdobiona pyszczkiem mopsa i uszami z tkaniny, więc może być świetnym małym prezentem, który doda psiego uroku dziecięcemu biurku.
 • Pokaż dzieciom świat Heartlake City i LEGO Friends. Znajdą tam kolorowe zabawki i postacie, z którymi łatwo się identyfikować, a także inspirację do wielu godzin zabawy — solo lub z najlepszymi przyjaciółkami.
 • Przenośna zabawka jest trwała i zniesie trudy podróży. Produkty LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić.
 • Kreatywne prezenty LEGO Friends są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kostka Mii z mopsem
SKU
41664
EAN
5702016915587
UPC
673419341325
Elementy
40
Motyw
LEGO Friends
LEGO price
39,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.