lego 41691 swietlica dla psow

LEGO Świetlica dla psów 41691

Chcesz zrobi? prezent dziecku, które lubi zabawki z psami? ?wietlica dla psów LEGO Friends (41691) to fantastyczny wybór, który gwarantuje wiele godzin porywaj?cej zabawy w odgrywanie ról z dwoma minilaleczkami LEGO Friends.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

59,49 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Świetlica dla psów 41691

Chcesz zrobić prezent dziecku, które lubi zabawki z psami? Świetlica dla psów LEGO Friends (41691) to fantastyczny wybór, który gwarantuje wiele godzin porywającej zabawy w odgrywanie ról z dwoma minilaleczkami LEGO Friends.

Gimnastyka dla wyobraźni
Możliwości wymyślania zabaw z psami są nieograniczone — dzieci mogą wraz z Emmą szorować psiaki w basenie, wyprowadzać do ogrodu i uczyć sztuczek w tunelu do konkurencji sprawnościowych. W pudełku są też akcesoria, którym nie sposób się oprzeć,na przykład świetny zestaw do pielęgnacji i psia kupka do posprzątania!

Zaproś dzieci do świata kreatywnej zabawy Oprócz postaci, z którymi łatwo się identyfikować,
w mieście Heartlake dzieci znajdą realistyczne detale pozwalające rozwijać pasje u boku nowych przyjaciół.

  • Zestaw LEGO Friends Świetlica dla psów (41691) to wiele godzin świetnej zabawy dla miłośników małych zwierzątek — dzieci mogą udawać, że opiekują się szczeniętami, gdy ich właściciele są w pracy.
  • W zestawie minilaleczki LEGO Friends Emma i Roxy, figurka psa oraz nowość na styczeń 2021 r.: figurka szczeniaka. W świetlicy jest miejsce do pielęgnacji, kasa, basen do kąpania psów oraz tunel do ćwiczeń sprawnościowych.
  • Dzieci mogą bawić się w pielęgnację psów, spacery po ogrodzie, szorowanie czworonogów w basenie i sprzedaż psich przysmaków. Na pewno wymyślą niejeden scenariusz zabawy!
  • Twój sześciolatek szaleje za psami? Podaruj mu zestaw, który idealnie nadaje się na prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy. Do złożenia modelu nie trzeba dużego doświadczenia.
  • Model ma ok. 13 cm wysokości, 17 cm szerokości i 9 cm głębokości, więc nie zajmie wiele miejsca i może być zawsze pod ręką. Dzięki ozdobie w formie psiej głowy będzie też fajną dekoracją.
  • Wspaniała zabawka ze szczeniakiem i mnóstwem uroczych akcesoriów, które rozpalą dziecięcą wyobraźnię — jest tu piłka, kość, patyk, ciasteczko, pudełko karmy, szampon i szczotka, a nawet psia kupa!
  • Pokaż małym budowniczym świat Heartlake City, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania w towarzystwie świetnych dziewczyn.
  • Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka LEGO, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Zestawy LEGO Friends są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Inni również oglądali

LEGO Stacja kosmiczna i rakieta 42605
LEGO Stacja kosmiczna i rakieta 42605
389,99 zł
LEGO Centrum handlowe w Heartlake City 42604
LEGO Centrum handlowe w Heartlake City 42604
519,99 zł
LEGO 41663 Kostka Emmy z dalmatyńczykiem
LEGO 41663 Kostka Emmy z dalmatyńczykiem
39,99 zł
LEGO 41431 Zestaw klocków Heartlake City
LEGO 41431 Zestaw klocków Heartlake City
179,99 zł
LEGO Mały sklep z akcesoriami 42608
LEGO Mały sklep z akcesoriami 42608
42,99 zł
LEGO Kamper z mobilnym obserwatorium gwiazd 42603
LEGO Kamper z mobilnym obserwatorium gwiazd 42603
124,99 zł