LEGO Świetlica dla psów 41691

Szczegowa zabawka z klockw zachwyci mionikw psw

lego 41691 swietlica dla psow
 • 221 Elementy
 • LEGO Friends Motyw
 • 41691 SKU

Chcesz zrobić prezent dziecku, które lubi zabawki z psami? Świetlica dla psów LEGO Friends (41691) to fantastyczny wybór, który gwarantuje wiele godzin porywającej zabawy w odgrywanie ról z dwoma minilaleczkami LEGO Friends. Gimnastyka dla wyobraźni. Możliwości wymyślania zabaw z psami są nieograniczone — dzieci mogą wraz z Emmą szorować psiaki w basenie, wyprowadzać do ogrodu i …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Świetlica dla psów 41691

Lego.com LEGO.com 59,49 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 191,71 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Friends

Opis LEGO Świetlica dla psów 41691

Chcesz zrobić prezent dziecku, które lubi zabawki z psami? Świetlica dla psów LEGO Friends (41691) to fantastyczny wybór, który gwarantuje wiele godzin porywającej zabawy w odgrywanie ról z dwoma minilaleczkami LEGO Friends.

Gimnastyka dla wyobraźni
Możliwości wymyślania zabaw z psami są nieograniczone — dzieci mogą wraz z Emmą szorować psiaki w basenie, wyprowadzać do ogrodu i uczyć sztuczek w tunelu do konkurencji sprawnościowych. W pudełku są też akcesoria, którym nie sposób się oprzeć,na przykład świetny zestaw do pielęgnacji i psia kupka do posprzątania!

Zaproś dzieci do świata kreatywnej zabawy Oprócz postaci, z którymi łatwo się identyfikować,
w mieście Heartlake dzieci znajdą realistyczne detale pozwalające rozwijać pasje u boku nowych przyjaciół.

 • Zestaw LEGO Friends Świetlica dla psów (41691) to wiele godzin świetnej zabawy dla miłośników małych zwierzątek — dzieci mogą udawać, że opiekują się szczeniętami, gdy ich właściciele są w pracy.
 • W zestawie minilaleczki LEGO Friends Emma i Roxy, figurka psa oraz nowość na styczeń 2021 r.: figurka szczeniaka. W świetlicy jest miejsce do pielęgnacji, kasa, basen do kąpania psów oraz tunel do ćwiczeń sprawnościowych.
 • Dzieci mogą bawić się w pielęgnację psów, spacery po ogrodzie, szorowanie czworonogów w basenie i sprzedaż psich przysmaków. Na pewno wymyślą niejeden scenariusz zabawy!
 • Twój sześciolatek szaleje za psami? Podaruj mu zestaw, który idealnie nadaje się na prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy. Do złożenia modelu nie trzeba dużego doświadczenia.
 • Model ma ok. 13 cm wysokości, 17 cm szerokości i 9 cm głębokości, więc nie zajmie wiele miejsca i może być zawsze pod ręką. Dzięki ozdobie w formie psiej głowy będzie też fajną dekoracją.
 • Wspaniała zabawka ze szczeniakiem i mnóstwem uroczych akcesoriów, które rozpalą dziecięcą wyobraźnię — jest tu piłka, kość, patyk, ciasteczko, pudełko karmy, szampon i szczotka, a nawet psia kupa!
 • Pokaż małym budowniczym świat Heartlake City, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania w towarzystwie świetnych dziewczyn.
 • Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka LEGO, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zestawy LEGO Friends są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Świetlica dla psów
SKU
41691
Elementy
221
Motyw
LEGO Friends
LEGO price
59,49 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.