LEGO 41692 Weterynaryjny helikopter ratunkowy

Zestaw z zabawkowym helikopterem dla dzieci, które lubią zwierzęta

lego 41692 weterynaryjny helikopter ratunkowy
 • 249 Elementy
 • LEGO Friends Motyw
 • 41692 SKU

Weterynaryjny helikopter ratunkowy z zestawu LEGO® Friends 41692 zachwyci małych bohaterów, którzy mogą teraz bez końca odgrywać scenki ratowania zwierząt — na przykład osamotnionego króliczka.W tym kolorowym zestawie LEGO® Friends poza figurkami królika i króliczka czekają minilaleczki Stephanie i Mia, a także helikopter z ruchomym wirnikiem, zestawem dla weterynarza oraz otwieraną tylna klapą.Dzieci mogą urządzić …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 41692 Weterynaryjny helikopter ratunkowy

Lego.com LEGO.com 84,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 224,18 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Friends

Opis LEGO 41692 Weterynaryjny helikopter ratunkowy

 • Weterynaryjny helikopter ratunkowy z zestawu LEGO Friends 41692 zachwyci małych bohaterów, którzy mogą teraz bez końca odgrywać scenki ratowania zwierząt — na przykład osamotnionego króliczka.
 • W tym kolorowym zestawie LEGO Friends poza figurkami królika i króliczka czekają minilaleczki Stephanie i Mia, a także helikopter z ruchomym wirnikiem, zestawem dla weterynarza oraz otwieraną tylna klapą.
 • Dzieci mogą urządzić królikowi piknik na niby, a potem uratować małego króliczka przed krabem i przenieść go na noszach w bezpieczne miejsce, aby się nim zaopiekować.
 • Zabawka z małymi zwierzątkami doskonale nadaje się na prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią wcielać się w rolę ratowników.
 • Helikopter ma ok. 10 cm wysokości, 19 cm długości i 5 cm szerokości — na tyle mało, żeby mógł być zawsze pod ręką, gotowy do ratowania figurek LEGO Friends w całej dziecięcej sypialni!
 • Zabawka jest zgodna z zestawami Weterynaryjny łazik ratunkowy (41442), Karetka weterynaryjna (41445) i Klinika weterynaryjna w Heartlake City (41446), więc świat LEGO Friends stoi otworem przed troskliwymi opiekunami zwierząt.
 • Wprowadź dzieci do świata LEGO Friends, w którym mogą ukończyć każdą misję z pomocą przyjaciół!
 • Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka LEGO, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na wszelkie możliwe sposoby, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Weterynaryjny helikopter ratunkowy
SKU
41692
EAN
5702016971767
Elementy
249
Motyw
LEGO Friends
LEGO price
84,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.