lego 41906 pojemnik na dlugopisy w ksztalcie ananasa

LEGO 41906 Pojemnik na długopisy w kształcie ananasa

Zach?? dzieci do rozwijania wyobra?ni uroczymi pojemnikami z zestawu LEGO DOTS 41906: wysokim pojemnikiem na d?ugopisy w kszta?cie ananasa i mniejszym, w kszta?cie plastra arbuza. Wystarczy wysypa? klocki z opakowania!

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

89,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 41906 Pojemnik na długopisy w kształcie ananasa

  • Zachęć dzieci do rozwijania wyobraźni uroczymi pojemnikami z zestawu LEGO DOTS 41906: wysokim pojemnikiem na długopisy w kształcie ananasa i mniejszym, w kształcie plastra arbuza. Wystarczy wysypać klocki z opakowania!
  • Kreatywne przechowywanie na wyciągnięcie ręki! Dekorując zabawne pojemniki, dzieci mogą udoskonalić swoje umiejętności projektowania i wyrażania siebie. Mogą skorzystać z pomysłów przedstawionych na opakowaniu lub wymyślić własny, niezwykły wzór.
  • Kolorowe płytki zachęcają do tworzenia nowych, pomysłowych dzieł. Można ozdobić nimi inne dekoracje z serii DOTS lub połączyć je z płytkami z innych zestawów, takich jak Dodatki DOTS — seria 1 (41908).
  • Ten niesamowity zestaw spodoba się fanom prac ręcznych. Sprytne i praktyczne pojemniki i kolorowe płytki do dekoracji będą świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 6 lat pod choinkę, na urodziny lub z dowolnej innej okazji.
  • Ładny i praktyczny pojemnik w kształcie ananasa ma ok. 15 cm wysokości i 6 cm szerokości i pozwoli każdemu początkującemu projektantowi stworzyć mnóstwo własnych wzorów.
  • Siłą napędową tej zabawki jest dziecięca wyobraźnia, więc zabawa nigdy się nie kończy. Zabawki bez elementów elektronicznych wzmacniają umiejętność samodzielnej zabawy i rozwiązywania problemów, dając dzieciom radość z tworzenia własnych dzieł.
  • Zabawa zaczyna się od zbudowania pojemnika na długopisy i inne przybory — wystarczy otworzyć opakowanie. Dzięki prostym instrukcjom modele można zbudować bardzo szybko. Dołączona tacka ułatwia sprzątanie po zabawie i przechowywanie płytek.
  • Zestawy LEGO DOTS to propozycje niesamowitych prac ręcznych dla dzieci. Ten sprytny zestaw pojemników oferuje inspirujące możliwości swobodnego projektowania, które wzmocnią kreatywność i pewność siebie dzieci.
  • Klocki i płytki LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe i kryteria jakościowe, dzięki czemu są ze sobą zgodne, a klocki można za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958roku.
  • Upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i płytki LEGO, by mieć pewność, że każda zabawka konstrukcyjna spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Specyfikacja LEGO 41906 Pojemnik na długopisy w kształcie ananasa

Oficjalne imię LEGO Pojemnik na długopisy w kształcie ananasa
SKU 41906
EAN 5702016668650
UPC 673419321785
Elementy 351
Temat LEGO DOTS
LEGO price 89,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi