LEGO 42129 4×4 Mercedes-Benz Zetros - 20210702

LEGO Ciężarówka Mercedes-Benz Zetros z napędem na 4 koła 42129

Fani zabawek konstrukcyjnych b?d? si? ?wietnie bawi?, buduj?c w?asny model ci??arówki Mercedes-Benz Zetros. U?yj aplikacji LEGO Technic CONTROL+ i poznaj wszystkie niesamowite funkcje pojazdu.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

1.084,99 zł
Zobacz
Planetaklockow.pl

Planetaklockow.pl

1.199,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Ciężarówka Mercedes-Benz Zetros z napędem na 4 koła 42129

  • Fani zabawek konstrukcyjnych będą się świetnie bawić, budując własny model ciężarówki Mercedes-Benz Zetros. Użyj aplikacji LEGO Technic CONTROL+ i poznaj wszystkie niesamowite funkcje pojazdu.
  • Model ciężarówki Mercedes-Benz Zetros z napędem na cztery koła z zestawu LEGO Technic 42129 jest bogaty w autentyczne detale, takie jak działające zawieszenie wszystkich kół, szczegółowa skrzynia biegów i mechanizm różnicowy z funkcją blokady.
  • Wśród realistycznych elementów modelu znajdują się wyścigowe naklejki i dwie gaśnice. Użyj flag, aby stworzyć tor przeszkód i sprawdzić, jak pojazd radzi sobie w zróżnicowanym terenie.
  • To doskonały zestaw do wspólnej zabawy dla dorosłych i dzieci od 12. roku życia. Budowniczowie LEGO, którzy rozglądają się za wymagającym wyzwaniem konstruktorskim, również będą zachwyceni tą niesamowitą zabawką.
  • Model zabawkowej ciężarówki ma ok. 21 cm wysokości, 48 cm długości i 19 cm szerokości.
  • Produkt wymaga 6 baterii AA (brak w zestawie). Schowek na baterie można łatwo odczepić, więc wymiana baterii nie sprawia żadnych problemów.
  • Ta sterowana za pomocą aplikacji ciężarówka LEGO Technic jest napędzana jednym inteligentnym Hubem kontrolowanym za pomocą technologii Bluetooth, trzema dużymi silnikami i jednym średnim silnikiem. Każdy z tych elementów jest dołączony do zestawu.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO Technic oferują niesamowitą zabawę fanom budowania z LEGO, którzy są gotowi na kolejne wyzwania.
  • Elementy LEGO Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Specyfikacja LEGO Ciężarówka Mercedes-Benz Zetros z napędem na 4 koła 42129

Oficjalne imię LEGO Ciężarówka Mercedes-Benz Zetros z napędem na 4 koła
SKU 42129
EAN 5702017229324
UPC 673419340359
Elementy 2110
Temat LEGO Technic
Wiek 12+ lat
LEGO price 1.549,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi