LEGO 43115 The Boombox

Wkrótce dostępne

Kreatywne spędzanie czasu przed ekranem

lego 43115 the
 • 996 Elementy
 • LEGO VIDIYO Motyw
 • 43115 SKU

Zachęć dzieci do tworzenia własnych teledysków i występowania w nich. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO® VIDIYO™ Boombox (43115), który zawiera cztery minifigurki z muzycznymi akcesoriami, 14 losowych BitBitów i cztery specjalne BitBity.Pobierz darmową aplikację LEGO® VIDIYO™, aby zeskanować minifigurki wampira, lamparta, wróżki i kosmity, a także BitBity z efektami specjalnymi. Zeskanuj model i zobacz, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 43115 The Boombox

Lego.com LEGO.com 449,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO VIDIYO

Opis LEGO 43115 The Boombox

 • Zachęć dzieci do tworzenia własnych teledysków i występowania w nich. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO VIDIYO Boombox (43115), który zawiera cztery minifigurki z muzycznymi akcesoriami, 14 losowych BitBitów i cztery specjalne BitBity.
 • Pobierz darmową aplikację LEGO VIDIYO, aby zeskanować minifigurki wampira, lamparta, wróżki i kosmity, a także BitBity z efektami specjalnymi. Zeskanuj model i zobacz, jak zmienia się on w cyfrową scenę do wykorzystania w teledyskach.
 • Zeskanuj BitBity w aplikacji, aby odblokować specjalne efekty — np. taki, który sprawia, że w filmie pojawia się motocykl lub taki, który pozwala dzieciom wzbogacić teledyski o magiczne płomienie.
 • Dzieciom na pewno spodoba się możliwość modyfikowania modelu LEGO i zmieniania scenerii w teledyskach. Pociechy mogą zmieniać cztery głowy, głośniki i reflektory inspirowane różnymi gatunkami muzycznymi.
 • Ten ciekawy muzyczny zestaw to doskonały upominek dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat. Świetnie sprawdzi się też jako prezent świąteczny dla dzieci lubiących muzyczne zabawki, taniec i występy.
 • Boombox ma ok. 16 cm wysokości, 23 cm długości i 35 cm szerokości.
 • Aplikacja LEGO VIDIYO jest zgodna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie www.LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z Internetem dzieci powinny zapytać rodziców o zgodę.
 • Dzięki zestawom LEGO VIDIYO chłopcy i dziewczynki mogą uczestniczyć w nowej zabawie grupowej, nagrywając własne teledyski i w nich występując, a następnie je udostępniając.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO The Boombox
SKU
43115
EAN
5702016911855
UPC
673419338332
Elementy
996
Motyw
LEGO VIDIYO
LEGO price
449,99 zł
Data wydania
1 czerwca 2021
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.