lego 43189 ksiazka z przygodami elsy i nokka

LEGO Książka z przygodami Elsy i Nokka 43189

Pomys?owy zestaw LEGO ? Disney Ksi??ka z przygodami Elsy i Nokka (43189) pozwoli dzieciom ponownie odwiedzi? ?wiat z disnejowskiej ?Krainy lodu 2?. W pude?ku znajd? otwieran? ksi??k?, któr? mo?na przerabia? i ozdabia? naklejkami z do??czonego arkusza. Zestaw zawiera drukowane instrukcje budowania, ale dzieci mog? te? skorzysta? z cyfrowych instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Building Instructions. S? tam funkcje przybli?ania, obrotu i wizualizacji, a z tak? pomoc? nawet maluchy poczuj? si? jak mistrzowie konstrukcji. Super!

Czytaj dalej...

Planetaklockow.pl

Planetaklockow.pl

87,99 zł
Zobacz
LEGO.com

LEGO.com

89,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Książka z przygodami Elsy i Nokka 43189

Pomysłowy zestaw LEGO ǀ Disney Książka z przygodami Elsy i Nokka (43189) pozwoli dzieciom ponownie odwiedzić świat z disnejowskiej „Krainy lodu 2”. W pudełku znajdą otwieraną książkę, którą można przerabiać i ozdabiać naklejkami z dołączonego arkusza. Zestaw zawiera drukowane instrukcje budowania, ale dzieci mogą też skorzystać z cyfrowych instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Building Instructions. Są tam funkcje przybliżania, obrotu i wizualizacji, a z taką pomocą nawet maluchy poczują się jak mistrzowie konstrukcji. Super!

Zawsze pod ręką
Ten przenośny zestaw z licznymi funkcjami i inspirującymi elementami obiecuje mnóstwo radości. Można bawić się nim osobno lub łączyć z innymi zabawkami LEGO ǀ Disney.

Popularne postacie i ciekawe sceny
Ten kreatywny zestaw LEGO ǀ Disney z książką to świetna nagroda dla grzecznego dziecka. Pozwala szybko zacząć zabawę i zawiera trzy mikrolaleczki — Idunę oraz dwie wersje figurki Elsy — oraz figurki LEGO Olafa, Nokka i Giganta Ziemi.

  • Zestaw LEGO ǀ Disney Książka z przygodami Elsy i Nokka (43189) zachęca do odgrywania ekscytujących scen z filmu i kreatywnej zabawy. Wystarczy otworzyć książkę!
  • Co czeka w zaczarowanym lesie i poza jego granicami? Odpowiedź znajdziesz w zestawie, który zawiera otwieraną książkę z dwustronnym modelem pośrodku, naklejki do swobodnego dekorowania i mnóstwo elementów, które ułatwiają rozpoczęcie zabawy.
  • Miniaturki popularnych postaci Disneya — Elsy, Olafa, Giganta Ziemi, Nokka i Iduny — zapraszają na niezapomniane przygody. Dzieci mogą bawić się nimi w tym zestawie albo wykorzystać inne zabawki ze swojej kolekcji.
  • Ten zestaw to idealny prezent dla chłopców i dziewczynek od piątego roku życia, którzy przepadają za „Krainą Lodu 2” Disneya. Po otwarciu książki dzieci zobaczą miniaturkę kompletnego świata pełnego okazji do emocjonującej zabawy.
  • Przenośna zabawka z przygodami. Otwarta książka ma ok. 23 cm szerokości, 12 cm głębokości i 8 cm wysokości — dzięki takim rozmiarom dzieci będąmogły wymyślać nowe przygody, a jednocześnie zabrać zestaw w podróż.
  • Drukowane instrukcje budowania są świetne, ale cyfrowe instrukcje Instructions PLUS są jeszcze lepsze! Dzięki aplikacji LEGO Building Instructions mali budowniczowie mogą korzystać z funkcji zoomu i wizualizować powstające modele.
  • Dzięki mikrolaleczkom z wieloma szczegółami i znajomym sceneriom zabawkowy domek z filmu „Kraina lodu 2” Disneya podsunie dzieciom wiele pomysłów na zabawę i zachęci je do swobodnego tworzenia, pomagając rozwijać ważne umiejętności.
  • Elementy LEGO spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Specyfikacja LEGO Książka z przygodami Elsy i Nokka 43189

Oficjalne imię LEGO Książka z przygodami Elsy i Nokka
SKU 43189
EAN 5702016909159
UPC 673419337878
Elementy 125
Temat LEGO Disney
LEGO price 89,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO Lot Piotrusia Pana i Wendy nad Londynem 43232
LEGO Lot Piotrusia Pana i Wendy nad Londynem 43232
299,99 zł
LEGO 10922 Podwodny zamek Arielki
LEGO 10922 Podwodny zamek Arielki
139,99 zł
LEGO Zygzak McQueen i Złomek — myjnia 10996
LEGO Zygzak McQueen i Złomek — myjnia 10996
154,99 zł
-3%
LEGO Mały pałac Disneya w Agrabah 40613
LEGO Mały pałac Disneya w Agrabah 40613
179,99 zł
LEGO Stitch 43249
LEGO Stitch 43249
299,99 zł
Breloczek do kluczy LEGO 853969 ǀ Disney z Anną z filmu „Kraina Lodu 2”
Breloczek do kluczy LEGO 853969 ǀ Disney z Anną z filmu „Kraina Lodu 2”
19,99 zł