LEGO Lodowy zamek 43197

Przypomnij sobie sceny z Krainy lodu Disneya dziki unikatowemu modelowi

lego 43197 lodowy zamek
  • 1709 Elementy
  • LEGO Disney Motyw
  • 43197 SKU

Fani Frozen nie będą mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczą ten gigantyczny lodowy zamek z klocków LEGO. Mierzący 65 centymetrów wysokości i 35 centymetrów szerokości zamek jest spełnieniem ich marzeń. Fantastyczny zamek królowej Elsy jest pełen wspaniałych szczegółów. A co z rozpoznawalnymi podwójnymi spiralnymi schodami? Imponująca fontanna lodowa? Czy też typowy balkon? Oczywiście w zestawie LEGO …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Lodowy zamek 43197

LEGO.com LEGO.com 1.049,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Disney

Opis LEGO Lodowy zamek 43197

Fani Frozen nie będą mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczą ten gigantyczny lodowy zamek z klocków LEGO. Mierzący 65 centymetrów wysokości i 35 centymetrów szerokości zamek jest spełnieniem ich marzeń.

Fantastyczny zamek królowej Elsy jest pełen wspaniałych szczegółów. A co z rozpoznawalnymi podwójnymi spiralnymi schodami? Imponująca fontanna lodowa? Czy też typowy balkon? Oczywiście w zestawie LEGO 43197 są też wszystkie Twoje ulubione postacie z filmów.

Baw się z Anną, Kristoffem, Olafem i czterema Śnieżynkami. W tym zestawie masz nawet dwie wersje Elsy. Czy lubisz bawić się Elsą w jej rozpoznawalnej niebieskiej sukience, czy też wybierasz królową w jej dzisiejszym stroju koronacyjnym?

Dla małych i dużych fanów Frozen

Zestaw LEGO 43197 jest przeznaczony dla budowniczych powyżej 14 roku życia, ale to nie znaczy, że mniejsi fani Frozen nie mogą się nim cieszyć. Lodowy zamek LEGO to świetny projekt dla rodziców i dzieci.

Nawet gdy lodowy zamek zostanie ukończony, dzieci (i dorośli) będą mogli przez wiele godzin podziwiać wszystkie jego szczegóły. Odtwórz swoje ulubione sceny z filmu lub wymyśl własne lodowate przygody.

Nowe doświadczenia budowlane, które warto zapamiętać

Z ponad 1700 części tego zestawu LEGO zbudujesz nie tylko ogromny lodowy zamek królowej Elsy, ale także mniejszy zamek Arendelle.

Chcesz jeszcze bardziej cieszyć się doświadczeniem budowania? Następnie skorzystaj z innowacji Instrukcja PLUS. Ta cyfrowa instrukcja budowania pozwala między innymi na powiększanie, obracanie i śledzenie własnych postępów. To jest budowanie na najwyższym poziomie. Założę się, że będzie to niezapomniane doświadczenie!

Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu

Duży rozmiar i piękne detale sprawiają, że Lodowy Zamek LEGO przyciąga wzrok w każdym (dziecięcym) pokoju. Front zamku jest oszałamiający, a lodowy kryształ na dachu natychmiast przyciąga uwagę.

Z tyłu lodowego zamku możesz podziwiać wszystkie piękne detale, takie jak fortepian i statek w butelce. To z pewnością pobudzi Twoją wyobraźnię do wymyślania nowych, wspaniałych historii o Frozen. Co tym razem przeżywają Anna, Elsa, Kristoff i Olaf?

  • Zachwyć fanów „Krainy lodu” Disneya zdumiewającym zestawem LEGO y mogą przypomnieć sobie sceny z filmów i wymyślać własne historie.
  • Wszyscy fani „Krainy lodu” Disneya od 14. roku życia będą zachwyceni tym niepowtarzalnym i wymagającym modelem do zbudowania. Zamek składa się z ponad 1700 elementów, jest bogaty w szczegóły i doskonale sprawdzi się w roli prezentu dla każdego.
  • Model zamku ma ok. 65 cm wysokości, 35 cm szerokości i 19 cm głębokości, więc będzie piękną ozdobą i doskonałą inspiracją do kreatywnej zabawy w odgrywanie ról.
  • Chcesz, żeby budowniczowie mogli czerpać radość z budowania? To możliwe dzięki cyfrowym instrukcjom Instructions PLUS! Mają one intuicyjne tryby przybliżania i obrotu oraz specjalny tryb podglądu budowanego modelu LEGO, słowem wszystko, czego potrzeba, aby budować konstrukcje na miarę epoki cyfrowej!
  • Zestawy LEGO ǀ Disney zawierają świetne postacie i stanowią wymagające wyzwanie konstruktorskie dla starszych dzieci. Ta niezwykła zabawka konstrukcyjna jest bogata w elementy ułatwiające opowiadanie historii, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię.
  • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je łatwo połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Lodowy zamek
SKU
43197
EAN
5702016917239
UPC
673419342049
Elementy
1709
Motyw
LEGO Disney
Wiek
14+ lat
LEGO price
1.049,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.