LEGO Pudełko śniadaniowe z minifigurkami 5005928

Fajne pudeko niadaniowe dla mionikw minifigurek LEGO!

lego 5005928 pudelko sniadaniowe z minifigurkami
  • LEGO Minifigurki Motyw
  • 5005928 SKU

W pudełku śniadaniowym z kultowymi minifigurkami LEGO (5005928) zmieści się wszystko, czego potrzeba młodemu miłośnikowi LEGO na pożywne i pyszne śniadanie. Pudełko to doskonały pomysł na prezent dla małych chłopców i dziewczynek, którym podobają się zabawne rysunki minifigurek z różnymi minami. Wykonane jest z wytrzymałego polipropylenu, a w środku ma ruchomą przegródkę, którą można rozdzielać …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Pudełko śniadaniowe z minifigurkami 5005928

Lego.com LEGO.com 29,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Minifigurki

Opis LEGO Pudełko śniadaniowe z minifigurkami 5005928

W pudełku śniadaniowym z kultowymi minifigurkami LEGO (5005928) zmieści się wszystko, czego potrzeba młodemu miłośnikowi LEGO na pożywne i pyszne śniadanie. Pudełko to doskonały pomysł na prezent dla małych chłopców i dziewczynek, którym podobają się zabawne rysunki minifigurek z różnymi minami. Wykonane jest z wytrzymałego polipropylenu, a w środku ma ruchomą przegródkę, którą można rozdzielać różne rodzaje jedzenia. Pokrywka zamykana na zatrzaski jest łatwa w użyciu i świetnie sprawdzi się jako niewielki talerz.

  • Wytrzymałe, polipropylenowe pudełko śniadaniowe ozdobione ciekawymi rysunkami minifigurek LEGO z różnymi minami, które rozbawią każdego.
  • Pudełko ma pokrywkę zamykaną na łatwe w użyciu zatrzaski, która pozwala zachować świeżość jedzenia, a także ruchomą przegródkę w środku, którą można rozdzielać żywność.
  • Pokrywki można używać jako talerza.
  • Pudełko ma ok. 17 cm długości, 13 cm szerokości i 6 cm głębokości. Na pewno pomieści się w nim wszystko, czego Twój maluch potrzebuje na zdrowe śniadanie.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Pudełko śniadaniowe z minifigurkami
SKU
5005928
Motyw
LEGO Minifigurki
LEGO price
29,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.