LEGO Gablotka na 16 minifigurek – czerwona 5006154

Miejsce na zbieranie i eksponowanie minifigurek LEGO w dobrym gucie

lego 5006154 gablotka na 16 minifigurek czerwona
  • LEGO Minifigurki Motyw
  • 5006154 SKU

Wyeksponuj swoje ulubione kolekcjonerskie minifigurki w tej pięknej gablotce LEGO. Składa się z zamykanych, przezroczystych drzwiczek i 16 przegródek. W każdej z nich jest płytka konstrukcyjna, na której idealnie ustawisz minifigurki. Porządna konstrukcja gablotki umożliwia jej przyczepienie do ściany lub ustawienie na płaskiej powierzchni. Duże wypustki Lego pozwalają modułowo łączyć gablotki w miarę powiększania kolekcji minifigurek.Wygodne …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Gablotka na 16 minifigurek – czerwona 5006154

LEGO.com LEGO.com 169,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Minifigurki

Opis LEGO Gablotka na 16 minifigurek – czerwona 5006154

Wyeksponuj swoje ulubione kolekcjonerskie minifigurki w tej pięknej gablotce LEGO. Składa się z zamykanych, przezroczystych drzwiczek i 16 przegródek. W każdej z nich jest płytka konstrukcyjna, na której idealnie ustawisz minifigurki. Porządna konstrukcja gablotki umożliwia jej przyczepienie do ściany lub ustawienie na płaskiej powierzchni. Duże wypustki Lego pozwalają modułowo łączyć gablotki w miarę powiększania kolekcji minifigurek.

  • Wygodne przechowywanie – gablotka ma 16 oddzielnych przegródek z płytkami konstrukcyjnymi, przezroczyste zamykane drzwiczki oraz duże wypustki LEGO, dzięki którym można ułożyć kilka gablotek jedna na drugiej
  • Wystawa minifigurek – gablotkę można powiesić na ścianie lub ustawić na płaskiej powierzchni
  • Wymiary – ponad 37 cm wysokości, 18 cm szerokości i 4 cm głębokości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Gablotka na 16 minifigurek – czerwona
SKU
5006154
Motyw
LEGO Minifigurki
LEGO price
169,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.