LEGO Notes z gumką 5006273

Zapisywanie notatek w stylowym notesie LEGO DOTS w mikkiej oprawie to czysta przyjemno

lego 5006273 notes z gumka
  • LEGO DOTS Motyw
  • 5006273 SKU

Notes z gumką LEGO DOTS spodoba się wszystkim tym, którzy lubią pisanie i rękodzieło. Ten stylowy i funkcjonalny 96-stronicowy notes w miękkiej oprawie zawiera elastyczną gumkę i przesuwany element 4x4 LEGO do zamykania, który można dostosowywać za pomocą 18 jasnych płytek. Zapisuj notatki w notesie jednym z długopisów żelowych LEGO DOTS (sprzedawanych oddzielnie), a Twoje …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Notes z gumką 5006273

Lego.com LEGO.com 69,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DOTS

Opis LEGO Notes z gumką 5006273

Notes z gumką LEGO DOTS spodoba się wszystkim tym, którzy lubią pisanie i rękodzieło. Ten stylowy i funkcjonalny 96-stronicowy notes w miękkiej oprawie zawiera elastyczną gumkę i przesuwany element 4x4 LEGO do zamykania, który można dostosowywać za pomocą 18 jasnych płytek. Zapisuj notatki w notesie jednym z długopisów żelowych LEGO DOTS (sprzedawanych oddzielnie), a Twoje wpisy będą naprawdę niesamowite. To idealny prezent urodzinowy lub świąteczny, który sprawdzi się w domu, biurze lub klasie.

  • Dzięki 96-stronicowemu notesowi w linię w miękkiej oprawie, który zawiera dostosowywalny element 4x4 LEGO DOTS, fani LEGO mogą zapisywać swoje notatki gdziekolwiek chcą.
  • Notes ma elastyczną gumkę z ładnym elementem 4x4 LEGO, dzięki którym po zamknięciu jest dobrze zabezpieczony. Element można ponadto ozdabiać za pomocą 18 kolorowych płytek DOTS.
  • Notes LEGO DOTS ma ok. 21 cm długości oraz 13 cm szerokości i będzie się pięknie prezentować w na biurku w domu i biurze oraz na szkolnej ławce.
  • Ostrzeżenie: małe elementy, niebezpieczeństwo zadławienia.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Notes z gumką
SKU
5006273
Motyw
LEGO DOTS
LEGO price
69,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.