LEGO Sześciopak pisaków 5006274

Odlotowe prostoktne pisaki LEGO DOTS do kolorowania

lego 5006274 szesciopak pisakow
  • LEGO DOTS Motyw
  • 5006274 SKU

Sześciopak pisaków LEGO DOTS zawiera doskonałe narzędzia do kolorowania, które przydadzą się początkującym artystom. W zestawie znajdują się pisaki w wielu kolorach pozwalających wzbić się na wyżyny kreatywności, a ponadto każdy z nich ma 2 płytki konstrukcyjne 2x4 LEGO, które można dekorować wzorami wykonanymi z 40 barwnych płytek ozdobnych dołączonych do kompletu. Dzięki prostokątnemu kształtowi …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Sześciopak pisaków 5006274

Lego.com LEGO.com 69,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DOTS

Opis LEGO Sześciopak pisaków 5006274

Sześciopak pisaków LEGO DOTS zawiera doskonałe narzędzia do kolorowania, które przydadzą się początkującym artystom. W zestawie znajdują się pisaki w wielu kolorach pozwalających wzbić się na wyżyny kreatywności, a ponadto każdy z nich ma 2 płytki konstrukcyjne 2x4 LEGO, które można dekorować wzorami wykonanymi z 40 barwnych płytek ozdobnych dołączonych do kompletu. Dzięki prostokątnemu kształtowi możesz mieć pewność, że pisaki nie sturlają się z biurka czy stołu, a ich cienkie końcówki umożliwiają łatwe kolorowanie z dbałością o szczegóły. To świetny podarunek i artystyczny dodatek do domu, biura czy klasy.

  • Z sześciopakiem pisaków LEGO DOTS kreatywność nie ma granic. Pisaki sprawiają, że kolorowanie jest niezwykle łatwe, a ponadto mają solidnie przymocowane płytki konstrukcyjne, które można dekorować wyjątkowymi wzorami.
  • Każdy z prostokątnych pisaków ma zdejmowaną zatyczkę i 2 autentyczne płytki konstrukcyjne 2x4 LEGO. W zestawie znajduje się również 40 kolorowych płytek DOTS, którymi można ozdabiać pisaki.
  • Pisaki są niezwykle stylowe, a ich ozdoby można zmieniać w każdej chwili. Każdy pisak ma ok. 15 cm długości i będzie świetnie wyglądać na biurku w domu i biurze oraz na szkolnej ławce.
  • Ostrzeżenie: małe elementy, niebezpieczeństwo zadławienia.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Sześciopak pisaków
SKU
5006274
Motyw
LEGO DOTS
LEGO price
69,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.