LEGO Sześciopak długopisów żelowych 5006275

Wspaniae kwadratowe dugopisy do dekorowania, pisania i rysowania

lego 5006275 szesciopak dlugopisow zelowych
  • LEGO DOTS Motyw
  • 5006275 SKU

Dzięki sześciopakowi długopisów żelowych LEGO DOTS kreatywność jest na wyciągnięcie ręki! W zestawie znajdują się długopisy w wielu kolorach pozwalających wzbić się na wyżyny kreatywności, a ponadto każdy z nich ma 2 autentyczne płytki konstrukcyjne 1x4 LEGO, które można dekorować wzorami wykonanymi z 25 barwnych płytek ozdobnych dołączonych do kompletu. Dzięki kwadratowemu kształtowi możesz mieć …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Sześciopak długopisów żelowych 5006275

Lego.com LEGO.com 69,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DOTS

Opis LEGO Sześciopak długopisów żelowych 5006275

Dzięki sześciopakowi długopisów żelowych LEGO DOTS kreatywność jest na wyciągnięcie ręki! W zestawie znajdują się długopisy w wielu kolorach pozwalających wzbić się na wyżyny kreatywności, a ponadto każdy z nich ma 2 autentyczne płytki konstrukcyjne 1x4 LEGO, które można dekorować wzorami wykonanymi z 25 barwnych płytek ozdobnych dołączonych do kompletu. Dzięki kwadratowemu kształtowi możesz mieć pewność, że długopisy nie sturlają się z biurka czy stołu, a żelowy wkład i wygodna nasadka sprawiają, że pianie jest niezwykle przyjemne. To ciekawy podarunek, który będzie wspaniałym dodatkiem do domu, biura czy klasy.

  • Z sześciopakiem długopisów żelowych LEGO DOTS kreatywność nie ma granic. Długopisy sprawiają, że pisanie jest niezwykle płynne, a ponadto mają solidnie przymocowane płytki konstrukcyjne, które można dekorować wyjątkowymi wzorami.
  • Smukłe, kwadratowe długopisy mają zdejmowaną zatyczkę, wygodną nasadkę i 2 autentyczne płytki konstrukcyjne 1x4 LEGO. W zestawie znajduje się również 25 kolorowych płytek DOTS, którymi można ozdabiać długopisy.
  • Długopisy można w każdej chwili przyozdobić innym wzorem, aby odzwierciedlić swój styl. Każdy z długopisów ma ok. 15 cm długości i będzie niesamowicie wyglądać na biurku w domu i biurze oraz na szkolnej ławce.
  • Ostrzeżenie: małe elementy, niebezpieczeństwo zadławienia.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Sześciopak długopisów żelowych
SKU
5006275
Motyw
LEGO DOTS
LEGO price
69,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.