LEGO Twardy piórnik 5006277

Twardy przenony pirnik sprawia, e kreatywno moesz ze sob zabra wszdzie

lego 5006277 twardy piornik
  • LEGO DOTS Motyw
  • 5006277 SKU

Ten przydatny twardy piórnik LEGO DOTS spodoba się fanom rękodzieła w każdym wieku. Jest w nim mnóstwo miejsca na wiele różnych przyborów LEGO DOTS, a w jego twardą obudowę wkomponowano 4 płytki konstrukcyjne LEGO: 2 kwadratowe płytki 4x4, jedną kwadratową płytkę 2x2 oraz jedną prostokątną płytkę 2x4. Ponadto w komplecie jest również 46 kolorowych płytek …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Twardy piórnik 5006277

Lego.com LEGO.com 42,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DOTS

Opis LEGO Twardy piórnik 5006277

Ten przydatny twardy piórnik LEGO DOTS spodoba się fanom rękodzieła w każdym wieku. Jest w nim mnóstwo miejsca na wiele różnych przyborów LEGO DOTS, a w jego twardą obudowę wkomponowano 4 płytki konstrukcyjne LEGO: 2 kwadratowe płytki 4x4, jedną kwadratową płytkę 2x2 oraz jedną prostokątną płytkę 2x4. Ponadto w komplecie jest również 46 kolorowych płytek ozdobnych. Dzieci mogą także przyczepiać do piórnika inne klocki LEGO, a nawet minifigurki, dając upust swojej kreatywności. To doskonały prezent urodzinowy lub świąteczny dla kreatywnych dzieci w każdym wieku.

  • Rozpal kreatywność dzięki temu ciekawemu twardemu piórnikowi LEGO DOTS, wykonanemu z trwałego tworzywa ABS. To interesujący i praktyczny dodatek do każdego biurka.
  • Piórnik zawiera 4 autentyczne płytki konstrukcyjne LEGO: 2 kwadratowe płytki 4x4, jedną kwadratową płytkę 2x2 oraz jedną prostokątną płytkę 2x4. Ponadto w komplecie jest również 46 kolorowych płytek ozdobnych.
  • Ten wyjątkowy piórnik jest niezwykle stylowy. Ma 21 cm długości i 7 cm szerokości.
  • Ostrzeżenie: małe elementy, niebezpieczeństwo zadławienia.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Twardy piórnik
SKU
5006277
Motyw
LEGO DOTS
LEGO price
42,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.