LEGO 5006328 Ciemnoszare pudeko z szuflad i 4 wypustkami

Zrb porz?dek dzi?ki pude?ku LEGO z szuflad?!

lego 5006328 ciemnoszare pudelko z szuflada i 4 wypustkami
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5006328 SKU

Modułowy pojemnik w kształcie klocka — cztery duże wypustki na górze tego pudełka z szufladą umożliwiają połączenie go z innymi pudełkami tego typu. W ten sposób można zbudować własne kolorowe i praktyczne rozwiązanie do przechowywania.Praktyczne i wytrzymałe — sprawdzi się jako prezent świąteczny lub urodzinowy dla trzylatków i starszych dzieci oraz dla fanów LEGO® w …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 5006328 Ciemnoszare pudeko z szuflad i 4 wypustkami

LEGO.com LEGO.com 149,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis LEGO 5006328 Ciemnoszare pudeko z szuflad i 4 wypustkami

  • Modułowy pojemnik w kształcie klocka — cztery duże wypustki na górze tego pudełka z szufladą umożliwiają połączenie go z innymi pudełkami tego typu. W ten sposób można zbudować własne kolorowe i praktyczne rozwiązanie do przechowywania.
  • Praktyczne i wytrzymałe — sprawdzi się jako prezent świąteczny lub urodzinowy dla trzylatków i starszych dzieci oraz dla fanów LEGO w każdym wieku.
  • Wielki klocek — pudełko ma ok. 18 cm wysokości, 24 cm szerokości i 24 cm głębokości, a zrobione jest z trwałego tworzywa polipropylenowego niezawierającego BPA, ftalanów ani PCW.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Ciemnoszare pudeko z szuflad i 4 wypustkami
SKU
5006328
EAN
5711938034290
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
149,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.