LEGO Pudełko z szufladą w kształcie ciemnoszarego klocka z 8 wypustkami 5006329

Odlotowy, moduowy pojemnik dla fanw LEGO

lego 5006329 pudelko z szuflada w ksztalcie ciemnoszarego klocka z 8 wypustkami
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5006329 SKU

Zapanuj nad domowym bałaganem ze stylem dzięki Pudełku z szufladami w kształcie klocka LEGO z ośmioma wypustkami. Wykonane z wytrzymałego plastiku pudełko ma dwie szuflady i idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, klocków LEGO (nie są dołączone), kosmetyków i przyborów toaletowych, artykułów biurowych i innych drobiazgów. Dostępne w różnych kolorach pudełka (sprzedawane oddzielnie) można ze …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Pudełko z szufladą w kształcie ciemnoszarego klocka z 8 wypustkami 5006329

LEGO.com LEGO.com 229,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis LEGO Pudełko z szufladą w kształcie ciemnoszarego klocka z 8 wypustkami 5006329

Zapanuj nad domowym bałaganem ze stylem dzięki Pudełku z szufladami w kształcie klocka LEGO z ośmioma wypustkami. Wykonane z wytrzymałego plastiku pudełko ma dwie szuflady i idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, klocków LEGO (nie są dołączone), kosmetyków i przyborów toaletowych, artykułów biurowych i innych drobiazgów. Dostępne w różnych kolorach pudełka (sprzedawane oddzielnie) można ze sobą łączyć, by stworzyć wspaniałą, a jednocześnie praktyczną, ozdobę domu. (Uwaga: zawsze otwieraj szuflady na równej powierzchni, aby wyeliminować ryzyko, że pudełko się przewróci. Szuflady wysuwane z wolnostojącego pudełka mogą się przechylać).

  • Modułowe pudełko w kształcie klocka z 8 wypustkami z 2 szufladami — idealne do przechowywania klocków LEGO (nie są dołączone), zabawek, artykułów biurowych i innych drobiazgów. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych (sprzedawane oddzielnie).
  • Świetny prezent dla fanów LEGO — idealny prezent na urodziny lub Gwiazdkę dla dzieci w wieku od 3 lat i miłośników LEGO w każdym wieku.
  • Stylowe i praktyczne pudełko do przechowywania — wysokość ok. 18 cm, szerokość ok. 50 cm, głębokość ok. 25 cm. Wykonane z wytrzymałego tworzywa polipropylenowego niezawierającego BPA, ftalanów ani PCW.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Pudełko z szufladą w kształcie ciemnoszarego klocka z 8 wypustkami
SKU
5006329
EAN
5711938034306
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
229,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.