LEGO Zawieszka na torbę z pielęgniarką 5006371

Dodaj swoim torbom i bagaom odrobin fantazji

lego 5006371 zawieszka na torbe z pielegniarka
  • LEGO City Temat
  • 5006371 SKU

Pielęgniarka jest zawsze gotowa do akcji i ułatwia dzieciom oraz dorosłym rozpoznanie własnej torby. Postać pielęgniarki nosi turkusowy strój, stetoskop oraz identyfikator. Dzięki wytrzymałej silikonowej pętelce zawieszkę można łatwo przymocować do pasków toreb, plecaków i bagażu. Na odwrocie zawieszki znajduje się miejsce na wpisanie danych kontaktowych, więc jest ona doskonałym, praktycznym prezentem dla fanów LEGO, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Zawieszka na torbę z pielęgniarką 5006371

Lego.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO City

Opis LEGO Zawieszka na torbę z pielęgniarką 5006371

Pielęgniarka jest zawsze gotowa do akcji i ułatwia dzieciom oraz dorosłym rozpoznanie własnej torby. Postać pielęgniarki nosi turkusowy strój, stetoskop oraz identyfikator. Dzięki wytrzymałej silikonowej pętelce zawieszkę można łatwo przymocować do pasków toreb, plecaków i bagażu. Na odwrocie zawieszki znajduje się miejsce na wpisanie danych kontaktowych, więc jest ona doskonałym, praktycznym prezentem dla fanów LEGO, początkujących lekarzy, a nawet zawodowych pielęgniarek!

  • Zawieszka na torbę z pielęgniarką LEGO przedstawia minifigurkę pielęgniarki i jest wykonana z elastycznego silikonowego materiału.
  • Na odwrocie zawieszki jest miejsce na dane kontaktowe.
  • Zawieszka ma ok. 18 cm długości i 5 cm szerokości, więc będzie wspaniałym prezentem dla sześciolatków i starszych dzieci.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zawieszka na torbę z pielęgniarką
SKU
5006371
Temat
LEGO City
LEGO price
39,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.