Opis produktu (5007338)

Pozwól dzieciom w wieku od siedmiu lat uczestniczyć w przygodach na plaży w świecie LEGO Super Mario dzięki pakietowi The Beach Blast Bundle (5007338). Pociechy znajdą w nim zestaw Przygody z Mario — zestaw startowy (71360), Zestaw rozszerzający Nabrzeże Dorrie (71398) oraz Zestaw rozszerzający Duży jeżowiec i zabawa na plaży (71400). W pakiecie jest też mnóstwo ciekawych plażowych modeli, takich jak trampolina, kolejka górska i wyrzutnia skorup.

Postacie zapraszają do zabawy
Pakiet zawiera interaktywną figurkę LEGO Mario oraz figurki dziewięciu innych postaci. Są wśród nich Dorrie i delfin, na których LEGO Mario może pływać. W pakiecie znajdują się również rura startowa, słupek końcowy, obrotowe i chmurkowe platformy, blok pytajnikowy, bloki z cyframi 1, 2 i 3 oraz blok gwiazdy do budowania fantastycznych poziomów. Pobierz też aplikację towarzyszącą LEGO Super Mario — znajdziesz w niej instrukcje budowania, kreatywne pomysły i nie tylko.

Nieograniczone możliwości
Modułowezestawy startowe i zestawy dodatkowe LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć unikatowe poziomy, na których przez wiele godzin można się bawić w zbieranie monet.