lego 60253 furgonetka z lodami

LEGO Furgonetka z lodami 60253

Zestaw LEGO City Furgonetka z lodami (60253) pozwoli dzieciom sta? si? bohaterami dnia codziennego. Serwowanie lodów w skwarny dzie? to naprawd? chwalebny czyn! Minifigurka sprzedawczyni mo?e podawa? lody z wn?trza furgonetki lub prowadzi? pojazd. W komplecie jest te? klient z deskorolk? i uroczym psem, by zabawa w odgrywanie ról by?a ciekawsza.

Czytaj dalej...

Planetaklockow.pl

Planetaklockow.pl

80,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Furgonetka z lodami 60253

Zestaw LEGO City Furgonetka z lodami (60253) pozwoli dzieciom stać się bohaterami dnia codziennego. Serwowanie lodów w skwarny dzień to naprawdę chwalebny czyn! Minifigurka sprzedawczyni może podawać lody z wnętrza furgonetki lub prowadzić pojazd. W komplecie jest też klient z deskorolką i uroczym psem, by zabawa w odgrywanie ról była ciekawsza.

Rewelacyjny zestaw do budowania dla dzieci

W pudełku instrukcje budowania zestawu LEGO City Furgonetka z lodami. Skorzystaj też z internetowej funkcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Life. To interaktywne instrukcje budowania z narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji.

Modele superpojazdów LEGO City dla dzieci

Zestawy z serii LEGO City Superpojazdy pozwalają dzieciom przyjrzeć się z bliska ulubionym pojazdom oraz maszynom, które poruszają się po lądzie, po wodzie i w powietrzu. Realistyczne zabawki konstrukcyjne inspirują do pomysłowej zabawy.

  • Znasz malucha, który uwielbia kupować lody na ulicy? Zestaw LEGO City Furgonetka z lodami przywodzi na myśl słoneczne, letnie dni, inspirując dzieci do kreatywnej, samodzielnej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach.
  • Zestaw do budowania dla dzieci zawiera kolorową furgonetkę z lodami, minifigurki sprzedawczyni i deskorolkarza oraz figurkę psa. Świetna propozycja do pomysłowej, samodzielnej zabawy.
  • Dzieci mogą pomóc sprzedawczyni kierować samochodem, serwować lody wrożkach i na patykach przez okienko oraz wykonywać imponujące sztuczki na deskorolce z deskorolkarzem. Kolorowa furgonetka z lodami będzie też ładnie wyglądać na półce.
  • Zestaw LEGO City Furgonetka z lodami 60253 doskonale sprawdzi się jako prezent dla pięciolatków i starszych dzieci, które uwielbiają zabawkowe pojazdy. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.
  • Furgonetka z lodami po zbudowaniu ma ok. 11 cm wysokości, 15 cm długości i 6 cm szerokości. W środku jest wystarczająco dużo miejsca, by sprzedawczyni mogła kierować pojazdem i serwować lody klientom.
  • Furgonetka z lodami LEGO City nie wymaga baterii — siłą napędową pojazdu jest ogromna wyobraźnia małych dzieci, więc zabawa może zacząć się natychmiast po otwarciu pudełka.
  • Każdy maluch poradzi sobie ze zbudowaniem tego modelu. Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS — interaktywne instrukcje budowania dla dzieci w bezpłatnej aplikacji LEGO Life na urządzenia mobilne.
  • Modele LEGO City Superpojazdy inspirują do kreatywnej zabawy, rozwijają umiejętności praktyczne i pewność siebie. Dzieci poznają różne pojazdy i tworzą scenariusze zabawy odzwierciedlające prawdziwe życie w wesoły i emocjonujący sposób.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO City spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie pasują do siebie, a klocki można za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić.
  • W Grupie LEGO rygorystycznie testujemy nasze elementy LEGO,dzięki czemu mamy pewność, że każda z naszych zabawek spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Specyfikacja LEGO Furgonetka z lodami 60253

Oficjalne imię LEGO Furgonetka z lodami
SKU 60253
EAN 5702016617870
UPC 673419319218
Elementy 200
Temat LEGO City
Status Nie jest już produkowany
LEGO price 84,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO Łódź podwodna badacza dna morskiego 60379
LEGO Łódź podwodna badacza dna morskiego 60379
449,99 zł
LEGO 60247 Pożar lasu
LEGO 60247 Pożar lasu
42,99 zł
LEGO 60214 Na ratunek w płonącym barze
LEGO 60214 Na ratunek w płonącym barze
129,99 zł
LEGO 60239 Samochód policyjny
LEGO 60239 Samochód policyjny
42,99 zł
LEGO Torebka śniadaniowa — Spacer w kosmosie 5008684
LEGO Torebka śniadaniowa — Spacer w kosmosie 5008684
92,99 zł
LEGO Terenówka badacza dżungli 60426
LEGO Terenówka badacza dżungli 60426
124,99 zł