LEGO 60271 Rynek

Rynek z mnóstwem atrakcji dla dzieci!

lego 60271 rynek
 • 1517 Elementy
 • LEGO City Motyw
 • 60271 SKU

Niesamowity zestaw LEGO® City Rynek (60271) to fantastyczne wprowadzenie do ekscytującego świata zabawek LEGO® City. Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 5 lat zestaw zachęca do swobodnej, pomysłowej zabawy w odgrywanie ról inspirowanej rzeczywistymi sytuacjami.Co jest w pudełku? Zestaw zawiera budynki, w tym urząd miejski, scenę koncertową i restaurację. Są tam także pojazdy, w tym …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 60271 Rynek

Lego.com LEGO.com 799,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO City

Opis LEGO 60271 Rynek

 • Niesamowity zestaw LEGO City Rynek (60271) to fantastyczne wprowadzenie do ekscytującego świata zabawek LEGO City. Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 5 lat zestaw zachęca do swobodnej, pomysłowej zabawy w odgrywanie ról inspirowanej rzeczywistymi sytuacjami.
 • Co jest w pudełku? Zestaw zawiera budynki, w tym urząd miejski, scenę koncertową i restaurację. Są tam także pojazdy, w tym motocykl Snake'a Rattlera oraz kombi Harla Hubbsa. Do tego w pudełku czeka cała gama minifigurek z serialu LEGO City Adventures.
 • Wyjątkowy zestaw, który pozwala dzieciom wymyślać scenki i odtwarzać historie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. Mnóstwo w nim realistycznych funkcji i detali oraz postaci, które zachęcają do radosnej, nieskrępowanej zabawy.
 • Szukasz fajnych zabawek dla dzieci w wieku od 5 lat? Zestaw LEGO City z rynkiem doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla miłośników serialu LEGO City oraz dzieci uwielbiających zabawę. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.
 • Gotowy urząd miejski ma ok. 32 cm wysokości, 27 cm szerokości i 15 cm głębokości, a tramwaj ma ok. 12 cm wysokości, 37 cm długości i 5 cm szerokości.
 • Budujmy razem! Pojazdy, budynki i postaci w tym zestawie zostały umieszczone w osobnych torebkach, a każda z nich ma własną instrukcję budowania. Dzięki temu dzieci mogą cieszyć się budowaniem razem z przyjaciółmi i rodziną.
 • Zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz instrukcje Instructions PLUS — interaktywny poradnik budowania, który pomoże przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Są one częścią bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety.
 • Zestawy LEGO City z motywem miasta zawierają kolorowe budynki, fajne pojazdy oraz ciekawe postacie, które zachęcają do pomysłowego odgrywania ról i tworzenia swobodnych przygód w scenerii przypominającej prawdziwe życie.
 • Wszystkie zestawy konstrukcyjne LEGO City spełniają najwyższe standardy branżowe i kryteria jakości. Dzięki temu klocki LEGO są zawsze jednolite, pasują do siebie i można je z łatwością łączyć i rozdzielać.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Rynek
SKU
60271
EAN
5702016669039
Elementy
1517
Motyw
LEGO City
LEGO price
799,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.