lego 60271 rynek

LEGO 60271 Rynek

Niesamowity zestaw LEGO City Rynek (60271) to fantastyczne wprowadzenie do ekscytuj?cego ?wiata zabawek LEGO City. Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 5 lat zestaw zach?ca do swobodnej, pomys?owej zabawy w odgrywanie ról inspirowanej rzeczywistymi sytuacjami.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

799,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 60271 Rynek

  • Niesamowity zestaw LEGO City Rynek (60271) to fantastyczne wprowadzenie do ekscytującego świata zabawek LEGO City. Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 5 lat zestaw zachęca do swobodnej, pomysłowej zabawy w odgrywanie ról inspirowanej rzeczywistymi sytuacjami.
  • Co jest w pudełku? Zestaw zawiera budynki, w tym urząd miejski, scenę koncertową i restaurację. Są tam także pojazdy, w tym motocykl Snake'a Rattlera oraz kombi Harla Hubbsa. Do tego w pudełku czeka cała gama minifigurek z serialu LEGO City Adventures.
  • Wyjątkowy zestaw, który pozwala dzieciom wymyślać scenki i odtwarzać historie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. Mnóstwo w nim realistycznych funkcji i detali oraz postaci, które zachęcają do radosnej, nieskrępowanej zabawy.
  • Szukasz fajnych zabawek dla dzieci w wieku od 5 lat? Zestaw LEGO City z rynkiem doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla miłośników serialu LEGO City oraz dzieci uwielbiających zabawę. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.
  • Gotowy urząd miejski ma ok. 32 cm wysokości, 27 cm szerokości i 15 cm głębokości, a tramwaj ma ok. 12 cm wysokości, 37 cm długości i 5 cm szerokości.
  • Budujmy razem! Pojazdy, budynki i postaci w tym zestawie zostały umieszczone w osobnych torebkach, a każda z nich ma własną instrukcję budowania. Dzięki temu dzieci mogą cieszyć się budowaniem razem z przyjaciółmi i rodziną.
  • Zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz instrukcje Instructions PLUS — interaktywny poradnik budowania, który pomoże przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Są one częścią bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety.
  • Zestawy LEGO City z motywem miasta zawierają kolorowe budynki, fajne pojazdy oraz ciekawe postacie, które zachęcają do pomysłowego odgrywania ról i tworzenia swobodnych przygód w scenerii przypominającej prawdziwe życie.
  • Wszystkie zestawy konstrukcyjne LEGO City spełniają najwyższe standardy branżowe i kryteria jakości. Dzięki temu klocki LEGO są zawsze jednolite, pasują do siebie i można je z łatwością łączyć i rozdzielać.
  • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Inni również oglądali

LEGO Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety 60434
LEGO Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety 60434
599,99 zł
LEGO Posterunek policji 60316
LEGO Posterunek policji 60316
279,99 zł
LEGO Walec budowlany 60401
LEGO Walec budowlany 60401
42,99 zł
LEGO Żółta koparka 60420
LEGO Żółta koparka 60420
234,99 zł
LEGO Statek międzygwiezdny 60430
LEGO Statek międzygwiezdny 60430
84,99 zł
LEGO Motocykl policyjny – pościg za samochodem 60392
LEGO Motocykl policyjny – pościg za samochodem 60392
42,99 zł