lego 60281 strazacki helikopter ratunkowy

LEGO Strażacki helikopter ratunkowy 60281

Uraduj fanów serialu telewizyjnego LEGO City Adventures, daj?c im w prezencie zestaw LEGO City 60281 ze stra?ackim helikopterem ratunkowym, gdzie znajd? te? motocykl i elementy scenerii elektrowni z klockami LEGO, z których mo?na ustawi? wielkie p?omienie! Armatki wodne pozwalaj? na zabaw? w ?gaszenie? ognia, a trzy minifigurki ? robotnik, pilot i znany z serialu Clemmons ? inspiruj? do odgrywania ról.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

90,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Strażacki helikopter ratunkowy 60281

Uraduj fanów serialu telewizyjnego LEGO City Adventures, dając im w prezencie zestaw LEGO City 60281 ze strażackim helikopterem ratunkowym, gdzie znajdą też motocykl i elementy scenerii elektrowni z klockami LEGO, z których można ustawić wielkie płomienie! Armatki wodne pozwalają na zabawę w „gaszenie” ognia, a trzy minifigurki — robotnik, pilot i znany z serialu Clemmons — inspirują do odgrywania ról.

Fajny zestaw od 5. roku życia
Zestaw zawiera drukowane instrukcje, ale dzieci mogą takżeskorzystać z interaktywnych instrukcji Instructions PLUS z aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety — dzięki niezwykłym funkcjom przybliżania i obrotu widoku nawet żółtodzioby zostaną mistrzami konstrukcji!

Świetny prezent dla kreatywnych dzieci
Zestawy LEGO City ze strażą pożarną są pełne realistycznych pojazdów, szczegółowych budynków i niezwykłych postaci, które zachęcają do budowania i wymyślania wciągających zabaw opartych na scenariuszach z prawdziwego życia.

  • Zestaw Strażacki helikopter ratunkowy (60281) to prawdziwa gratka dla codziennych bohaterów w wieku od 5 lat, którzy lubią fajne strażackie pojazdy, oraz dla fanów serialu telewizyjnego LEGO City Adventures.
  • Co jest w pudełku? Dzieci znajdą tam wszystkie elementy potrzebne do zbudowania zabawkowego helikoptera, motocykla, scenerii elektrowni i ognia LEGO, a do tego trzy minifigurki, w tym Clemmons z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures.
  • Płomienie LEGO można ustawić jeden na drugim, aby wyglądały jak poważny pożar, i zgasić je elementami wody, które wystrzelisz z działka w helikopterze. Trzy fajne minifigurki pozwolą z kolei odgrywać opowieści z serialu LEGO City Adventures.
  • Ten strażacki zestaw to doskonały prezent na każdą okazję, który każdemu fanowi LEGO City przyniesie wiele godzin rozrywki. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 5 lat i wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.
  • Wymiary strażackiego helikoptera ratunkowego po zbudowaniu: ok. 10 cm wysokości, 26 cm długości i 9 cm szerokości.
  • W zestawie akcesoria LEGO: nosze (mieszczą się w ładowni helikoptera), hełm strażacki, klucz i kask.
  • Zestaw zawiera przejrzyste drukowane instrukcje oraz interaktywne instrukcje Instructions PLUS dla początkujących budowniczych, dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety.
  • Zestawy strażackie LEGO City zachęcają do pomysłowego odgrywania ról w scenerii przypominającej prawdziwe życie, która wypełniona jest szczegółowymi budynkami, fajnymi pojazdami i ciekawymi postaciami.
  • Elementy zestawów LEGO City spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić.
  • Każdy klocek LEGO przechodzi gruntowne testy, dzięki którym mamy pewność, ze zestawy odpowiadają rygorystycznym światowym wymogom bezpieczeństwa.

Specyfikacja LEGO Strażacki helikopter ratunkowy 60281

Oficjalne imię LEGO Strażacki helikopter ratunkowy
SKU 60281
EAN 5702016911541
Elementy 212
Temat LEGO City
LEGO price 90,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO 60279 Mały wóz strażacki
LEGO 60279 Mały wóz strażacki
42,99 zł
LEGO Kaskaderska arena z dwoma pętlami 60339
LEGO Kaskaderska arena z dwoma pętlami 60339
529,99 zł
-24%
LEGO Traktor 60287
LEGO Traktor 60287
68,84 zł
-19%
LEGO Tory 60205
LEGO Tory 60205
72,24 zł
-20%
LEGO Posterunek policji 60316
LEGO Posterunek policji 60316
289,99 zł
-3%
LEGO 60246 Posterunek policji
LEGO 60246 Posterunek policji
449,99 zł