Kalendarz adwentowy LEGO 60303 City

Unikaty

Kalendarz adwentowy wypeniony niespodziankami LEGO!

kalendarz adwentowy lego 60303 city
 • 349 Elementy
 • LEGO City Motyw
 • 60303 SKU

Kalendarz adwentowy LEGO City (60303) pomoże w emocjonujący sposób przygotować się do świąt. Dzieci mogą odliczać dni do zbliżającej się Gwiazdki, budując fajne minimodele, popularne postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures oraz ciekawe akcesoria. Wystarczy rozłożyć planszę do zabawy przedstawiającą ośnieżone miasto i już można odgrywać niezliczone pomysłowe przygody. Ciekawe modele do łatwego i szybkiego …

Czytaj dalej...

Ceny dla Kalendarz adwentowy LEGO 60303 City

Brak dostępnej ceny. Ten produkt jest niedostępny.

Zobacz więcej zestawów LEGO City

Opis Kalendarz adwentowy LEGO 60303 City

Kalendarz adwentowy LEGO City (60303) pomoże w emocjonujący sposób przygotować się do świąt. Dzieci mogą odliczać dni do zbliżającej się Gwiazdki, budując fajne minimodele, popularne postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures oraz ciekawe akcesoria. Wystarczy rozłożyć planszę do zabawy przedstawiającą ośnieżone miasto i już można odgrywać niezliczone pomysłowe przygody.

Ciekawe modele do łatwego i szybkiego budowania
Kalendarz adwentowy LEGO City to wspaniały prezent dla pięciolatków i starszych dzieci. Do każdej niespodzianki dołączone są proste instrukcje budowania, dzięki którym nawet zupełni nowicjusze mogą sami złożyć swoje modele i szybko brać się do zabawy.

Najlepsze bożonarodzeniowe zabawki dla dzieci
Kalendarz adwentowy LEGO City oferuje mnóstwo inspiracji, świątecznych emocji i wspaniałych niespodzianek dla dzieci, które lubią kreatywną zabawę. Modele do zbudowania, postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures oraz akcesoria dołączone do kalendarza można połączyć z innymi zestawami LEGO, by rozrywka była jeszcze fajniejsza.

 • Z kalendarzem adwentowym LEGO City (60303) pięciolatki i starsze dzieci mogą cieszyć się twórczą zabawą każdego grudniowego dnia, budując fajne minimodele, świetne postacie z serialu telewizyjnego LEGO City oraz ciekawe akcesoria.
 • W komplecie minifigurki postaci z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures: Top Hat Tom, Bob, Betty, Sam Grizzled, Shirley Keeper oraz Fendrich, a także bałwanek Duke DeTain do zbudowania oraz plansza do zabawy z motywem ośnieżonego miasta.
 • Fajne modele, ciekawe minifigurki i składana plansza do zabawy pomogą dzieciom odliczać dni do świąt. Na planszy można budować modele i odgrywać własne świąteczne przygody w stylu LEGO City!
 • Szukasz dobrego prezentu dla dziecka w wieku od 5 lat? Kalendarz adwentowy to doskonały upominek dla miłośników serialu telewizyjnego LEGO City Adventures oraz dzieciaków, które uwielbiają fajne zabawki i kreatywną zabawę.
 • Opakowanie kalendarza adwentowego LEGO City ma ok. 26 cm wysokości, 38 cm szerokości i 7 cm głębokości.
 • Baterie nie są potrzebne! Zabawki do zbudowania oraz postacie LEGO z tego zestawu czerpią energię z wielkiej wyobraźni małych dzieci, więc świąteczną zabawę można rozpoczynać od razu — i to każdego dnia!
 • Do każdej niespodzianki w kalendarzu adwentowym LEGO City dołączone są przejrzyste instrukcje budowania wydrukowane wewnątrz okienka w kalendarzu, więc nawet początkujący konstruktorzy mogą zbudować własne zabawki.
 • Adwentowe zestawy LEGO City inspirują dzieci mnóstwem kolorowych modeli i ciekawych postaci, zachęcając do zabawy z podziałem na role oraz do rozwijania umiejętności twórczych i motorycznych.
 • Produkcja klocków i elementów LEGO odbywa się zawsze w zgodzie z rygorystycznymi branżowymi standardami jakości, dzięki czemu wszystko do siebie pasuje, a budowanie jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zabawki konstrukcyjne LEGO City przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
Kalendarz adwentowy LEGO City
SKU
60303
EAN
5702016911619
Elementy
349
Motyw
LEGO City
Status
Nie jest już produkowany
LEGO price
99,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.