lego 60311 ognisty motocykl kaskaderski

LEGO Ognisty motocykl kaskaderski 60311

Zestaw LEGO City Ognisty motocykl kaskaderski (60311) rozpali wyobra?ni? dzieci ?wietnym motocyklem z ko?em zamachowym do wykonywania fenomenalnych sztuczek kaskaderskich oraz minifigurk? stra?aczki Freyi McCloud z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. To przepis na udan? zabaw?!

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

25,19 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Ognisty motocykl kaskaderski 60311

Zestaw LEGO City Ognisty motocykl kaskaderski (60311) rozpali wyobraźnię dzieci świetnym motocyklem z kołem zamachowym do wykonywania fenomenalnych sztuczek kaskaderskich oraz minifigurką strażaczki Freyi McCloud z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. To przepis na udaną zabawę!

Doskonały zestaw dla pięciolatków i starszych dzieci!
Ta zabawka konstrukcyjna zawiera drukowane instrukcje budowania i funkcję Instructions PLUS dostępną w darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Ten interaktywny poradnik pozwala powiększać i obracać powstający model, pomoże więc szybko przemienić młodych budowniczych LEGO w mistrzów konstrukcji.

Dzieci w samym środku akcji
Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają motocykle napędzane kołem zamachowym, fajne pojazdy, realistyczne konstrukcje oraz ciekawe postacie, które inspirują do pomysłowego odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach. A żeby pokaz kaskaderski był jeszcze bardziej fenomenalny, możesz połączyć kilka świetnych zestawów z serii LEGO City Stuntz!

  • Zestaw LEGO City Ognisty motocykl kaskaderski (60311) z fajnym motocyklem napędzanym kołem zamachowym oraz minifigurką Freyi McCloud z serialu telewizyjnego LEGO City pomoże dzieciom urządzić niezapomniany pokaz kaskaderski.
  • Co jest w środku? Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania motocykla kaskaderskiego napędzanego kołem zamachowym oraz minifigurka strażaczki Freyi McCloud — postaci z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures.
  • Motocykl trzeba popchnąć, by uruchomić koło zamachowe iwykonać rewelacyjne skoki, manewry w powietrzu i lądowania.
  • Zestaw LEGO City Ognisty motocykl kaskaderski jest doskonałym prezentem na Gwiazdkę, urodziny lub z innej okazji dla miłośników pokazów kaskaderskich w wieku od 5 lat.
  • Po zbudowaniu model Ognisty motocykl kaskaderski ma ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i 2 cm szerokości.
  • Zestaw można połączyć z innymi zestawami LEGO City Stuntz, by zabawa w pokazy i akrobacje była jeszcze lepsza.
  • Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami oraz cyfrową funkcję Instructions PLUS — interaktywny poradnik budowania dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na urządzenia mobilne.
  • Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają świetne pojazdy oraz fajne postacie, które inspirują do wymyślania historyjek i odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach.
  • Od 1958 roku produkcja klocków i elementów LEGO odbywa się w zgodzie z rygorystycznymi branżowymi standardami jakości, dzięki czemu wszystko do siebie pasuje, a budowanie jest przyjemnością.
  • Zabawki konstrukcyjne LEGO przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

Specyfikacja LEGO Ognisty motocykl kaskaderski 60311

Oficjalne imię LEGO Ognisty motocykl kaskaderski
SKU 60311
EAN 5702017024233
Elementy 11
Temat LEGO City
LEGO price 25,19 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO Pociąg towarowy 60336
LEGO Pociąg towarowy 60336
769,99 zł
LEGO Tory 60205
LEGO Tory 60205
84,99 zł
LEGO Pociąg towarowy 60198
LEGO Pociąg towarowy 60198
829,99 zł
LEGO 60229 Transport i montaż rakiety
LEGO 60229 Transport i montaż rakiety
599,99 zł
LEGO 60272 Transport łodzi policji specjalnej
LEGO 60272 Transport łodzi policji specjalnej
79,99 zł
LEGO Nadmorski port ze statkiem towarowym 60422
LEGO Nadmorski port ze statkiem towarowym 60422
469,99 zł