LEGO Ognisty motocykl kaskaderski 60311

Kaskaderskie wyczyny ze straaczk Frey McCloud z serialu telewizyjnego LEGO City!

lego 60311 ognisty motocykl kaskaderski
 • 11 Elementy
 • LEGO City Motyw
 • 60311 SKU

Zestaw LEGO City Ognisty motocykl kaskaderski (60311) rozpali wyobraźnię dzieci świetnym motocyklem z kołem zamachowym do wykonywania fenomenalnych sztuczek kaskaderskich oraz minifigurką strażaczki Freyi McCloud z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. To przepis na udaną zabawę! Doskonały zestaw dla pięciolatków i starszych dzieci!. Ta zabawka konstrukcyjna zawiera drukowane instrukcje budowania i funkcję Instructions PLUS dostępną w …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Ognisty motocykl kaskaderski 60311

Amazon.pl Amazon.pl -18% 20,54 zł Zobacz
Lego.com LEGO.com 25,19 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO City

Opis LEGO Ognisty motocykl kaskaderski 60311

Zestaw LEGO City Ognisty motocykl kaskaderski (60311) rozpali wyobraźnię dzieci świetnym motocyklem z kołem zamachowym do wykonywania fenomenalnych sztuczek kaskaderskich oraz minifigurką strażaczki Freyi McCloud z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. To przepis na udaną zabawę!

Doskonały zestaw dla pięciolatków i starszych dzieci!
Ta zabawka konstrukcyjna zawiera drukowane instrukcje budowania i funkcję Instructions PLUS dostępną w darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Ten interaktywny poradnik pozwala powiększać i obracać powstający model, pomoże więc szybko przemienić młodych budowniczych LEGO w mistrzów konstrukcji.

Dzieci w samym środku akcji
Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają motocykle napędzane kołem zamachowym, fajne pojazdy, realistyczne konstrukcje oraz ciekawe postacie, które inspirują do pomysłowego odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach. A żeby pokaz kaskaderski był jeszcze bardziej fenomenalny, możesz połączyć kilka świetnych zestawów z serii LEGO City Stuntz!

 • Zestaw LEGO City Ognisty motocykl kaskaderski (60311) z fajnym motocyklem napędzanym kołem zamachowym oraz minifigurką Freyi McCloud z serialu telewizyjnego LEGO City pomoże dzieciom urządzić niezapomniany pokaz kaskaderski.
 • Co jest w środku? Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania motocykla kaskaderskiego napędzanego kołem zamachowym oraz minifigurka strażaczki Freyi McCloud — postaci z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures.
 • Motocykl trzeba popchnąć, by uruchomić koło zamachowe iwykonać rewelacyjne skoki, manewry w powietrzu i lądowania.
 • Zestaw LEGO City Ognisty motocykl kaskaderski jest doskonałym prezentem na Gwiazdkę, urodziny lub z innej okazji dla miłośników pokazów kaskaderskich w wieku od 5 lat.
 • Po zbudowaniu model Ognisty motocykl kaskaderski ma ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i 2 cm szerokości.
 • Zestaw można połączyć z innymi zestawami LEGO City Stuntz, by zabawa w pokazy i akrobacje była jeszcze lepsza.
 • Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami oraz cyfrową funkcję Instructions PLUS — interaktywny poradnik budowania dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na urządzenia mobilne.
 • Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają świetne pojazdy oraz fajne postacie, które inspirują do wymyślania historyjek i odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach.
 • Od 1958 roku produkcja klocków i elementów LEGO odbywa się w zgodzie z rygorystycznymi branżowymi standardami jakości, dzięki czemu wszystko do siebie pasuje, a budowanie jest przyjemnością.
 • Zabawki konstrukcyjne LEGO przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Ognisty motocykl kaskaderski
SKU
60311
EAN
5702017024233
Elementy
11
Motyw
LEGO City
LEGO price
25,19 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.