Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Pytajnikowy blok Super Mario 64 71395

Blok z pytajnikiem peen niespodzianek dla fanw Super Mario 64

lego 71395 pytajnikowy blok super mario 64
 • 2064 Elementy
 • LEGO Super Mario Motyw
 • 71395 SKU

Gadżet z klasycznej gry wideo Super Mario 64™ w stylu LEGO®: zbudowany z klocków blok z pytajnikiem (71395) do ustawienia na półce i interaktywnej zabawy. W komplecie 10 mikrofigurek LEGO® Super Mario™: Mario, Yoshi, księżniczka Peach oraz Król Bob-omb, a także Chain Chomp, Wielki Bully, Pan I, Lakitu, pingwin oraz pingwiniątko. Blok z pytajnikiem …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Pytajnikowy blok Super Mario 64 71395

LEGO.com LEGO.com 949,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Super Mario

Opis LEGO Pytajnikowy blok Super Mario 64 71395

 • Gadżet z klasycznej gry wideo Super Mario 64 w stylu LEGO: zbudowany z klocków blok z pytajnikiem (71395) do ustawienia na półce i interaktywnej zabawy.
 • W komplecie 10 mikrofigurek LEGO Super Mario: Mario, Yoshi, księżniczka Peach oraz Król Bob-omb, a także Chain Chomp, Wielki Bully, Pan I, Lakitu, pingwin oraz pingwiniątko.
 • Blok z pytajnikiem ma ok. 18 cm wysokości, szerokości i głębokości, a po otwarciu go można zobaczyć cztery szczegółowe poziomy z gry Super Mario 64: „Bob-omb Battlefield”, „Cool, Cool Mountain”, „Lethal Lava Land” oraz zamek księżniczki Peach.
 • Figurki LEGO Mario i LEGO Luigi z zestawów startowych 71360 i 71387 (sprzedawanych osobno) oferują możliwość interaktywnej zabawy tym modelem — można nimi zebrać 10 ukrytych gwiazdek, poznać sekretne reakcje i nie tylko.
 • Kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny LEGO złożony z 2064 elementów będzie świetnym prezentem urodzinowym lub świątecznym albo upominkiem niespodzianką dla fanów gry Super Mario 64, a także wszystkich graczy i miłośników stylu retro.
 • Do zestawu dołączono szczegółowe instrukcje budowania, więc nawet zupełni nowicjusze w świecie LEGO Super Mario mogą zbudować go z przyjemnością i bez większych problemów.
 • Ten zestaw LEGO Super Mario należy do serii najwyższej jakości zestawów konstrukcyjnych LEGO zaprojektowanych z myślą o dorosłych konstruktorach, którzy lubią kreatywne i praktyczne projekty.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu łatwo się łączą, mocno się trzymają i pozwalają tworzyć solidne modele.
 • Klocki i elementy konstrukcyjne LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby upewnić się, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Pytajnikowy blok Super Mario 64
SKU
71395
Elementy
2064
Motyw
LEGO Super Mario
Wiek
18+ lat
LEGO price
949,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.