LEGO 71711 Cybersmok Jaya

Smok LEGO i pięć fajnych minifigurek do pełnej akcji zabawy w NINJAGO!

lego 71711 cybersmok jaya
 • 518 Elementy
 • LEGO NINJAGO Motyw
 • 71711 SKU

Świetnie zaprojektowana zabawka LEGO® NINJAGO® ze smokiem i pięć minifigurek, by dzieci mogły odtwarzać emocjonujące sceny akcji z gry Wspaniałe Imperium. To idealny prezent dla wiernych fanów NINJAGO i kreatywnych dzieci, które lubią przygody.Zawiera Cybersmoka i pięć minifigurek: Cyfrowego Jay i Cyfrową Nyę z NINJAGO®, a także Unagamiego, Hausnera i Richie. Smoczy mech i figurki …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 71711 Cybersmok Jaya

Lego.com LEGO.com 229,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 322,90 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO 71711 Cybersmok Jaya

 • Świetnie zaprojektowana zabawka LEGO NINJAGO ze smokiem i pięć minifigurek, by dzieci mogły odtwarzać emocjonujące sceny akcji z gry Wspaniałe Imperium. To idealny prezent dla wiernych fanów NINJAGO i kreatywnych dzieci, które lubią przygody.
 • Zawiera Cybersmoka i pięć minifigurek: Cyfrowego Jay i Cyfrową Nyę z NINJAGO, a także Unagamiego, Hausnera i Richie. Smoczy mech i figurki do zbudowania mogą posłużyć do odtwarzania emocjonujących scen z serialu telewizyjnego.
 • Cybernetyczny smokma mnóstwo zachwycających detali, ruchomą głowę i łapy. Jest uzbrojony w sprężynowe działka, które strzelają pociskami. W zestawie figurki z ekranami, które pokazują ich kondycję, i bogata gama nowych broni i pancerzy.
 • 518-elementowy zestaw ze smokiem LEGO i figurkami to świetny prezent dla dzieci w wieku od 8 lat, którzy będą mieć dużo satysfakcji i radości z samodzielnego ukończenia budowy. Fani NINJAGO będą w siódmym niebie.
 • Cybernetyczny smok (nowość na styczeń 2020 r.) idealnie nadaje się do zabawy w domu lub zabrania w podróż. Ruchomy smok ma ok. 12 cm wysokości, 39 cm długości i 33 cm szerokości.
 • Cybernetyczna bestia nie wymaga baterii —od razu po zbudowaniu może ruszać na pole walki we Wspaniałym Imperium lub mieście NINJAGO i nigdy nie będzie potrzebować przerwy!
 • To doskonały prezent LEGO dla małych budowniczych. Do klocków i figurek do zbudowania dołączyliśmy przejrzyste instrukcje, dzięki którym ten zabawkowy smok będzie w oka mgnieniu gotowy do akcji.
 • Zabawki do zbudowania LEGO NINJAGO pozwalają dzieciom wyrażać siebie. Maluchy mogą zanurzyć się w fascynującym świecie, by w towarzystwie ulubionych wojowników ninja wyruszyć na spotkanie niezliczonych przygód i stoczyć wiele bitew z siłami zła.
 • Klocki LEGO, z których składa się ten zabawkowy smok, już od ponad 60 lat odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je zawsze rozdzielić.
 • Klocki LEGO użyte w tym modelu smoka zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dając dzieciom zabawki LEGO w prezencie, wiesz, że są one w dobrych rękach.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Cybersmok Jaya
SKU
71711
EAN
5702016616972
UPC
673419318181
Elementy
518
Motyw
LEGO NINJAGO
LEGO price
229,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.