LEGO Pływająca Perła 71756

Zdumiewajcy model odzi podwodnej LEGO NINJAGO

lego 71756 plywajaca perla
 • 1159 Elementy
 • LEGO NINJAGO Temat
 • 71756 SKU

W tym zestawie LEGO Hydro Bounty z niezwykle popularnej serii NINJAGO toczą się ekscytujące bitwy na dnie morza. Pojazd jest pełen spektakularnych i imponujących detali, dzięki czemu możesz przeżyć ekscytujące przygody. Co powiesz na dwie sprężynowe strzelnice, rozkładane skrzydła i dwie mini łodzie podwodne? W zestawie jest też aż dziesięć minifigurek. W zestawie znajdziesz zarówno dobrego …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Pływająca Perła 71756

Lego.com LEGO.com 489,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO Pływająca Perła 71756

W tym zestawie LEGO Hydro Bounty z niezwykle popularnej serii NINJAGO toczą się ekscytujące bitwy na dnie morza. Pojazd jest pełen spektakularnych i imponujących detali, dzięki czemu możesz przeżyć ekscytujące przygody. Co powiesz na dwie sprężynowe strzelnice, rozkładane skrzydła i dwie mini łodzie podwodne?

W zestawie jest też aż dziesięć minifigurek. W zestawie znajdziesz zarówno dobrego Scuba Kaia, Scuba Nya, Scuba Zane'a, Scuba Jaya, Scuba Cole'a i Scuba Lloyda, jak i złego księcia Kalmaara, strażnika Maaraya i dwa Wu Boty. Będą to wielkie bitwy na dnie morza.

Odkryj wszystkie szczegóły

LEGO 71756 Hydro Bounty to imponujący zestaw LEGO składający się z 1159 klocków. Pozwala zbudować podwodny statek o długości 59 centymetrów, wysokości 15 centymetrów i szerokości 30 centymetrów. Będzie przyciągać wzrok w pokoju dziecięcym. Co więcej, statek jest pełen ładnych szczegółów, co sprawia, że zabawa z zestawem staje się jeszcze większym wyzwaniem.

Odłączany mecha, otwierany kokpit i rozkładane skrzydła zapewniają mnóstwo zabawy. Co więcej, statek jest szczegółowo udekorowany. Mali budowniczowie będą z dumą pokazywać swoje prace konstrukcyjne kolegom.

Zacznij swoją własną kolekcję Ninjago LEGO

LEGO Hydro Bounty to nie pierwszy i najprawdopodobniej nie ostatni zestaw LEGO NINJAGO. Między innymi Wodny Smok i Świątynia Bezkresnego Morza pochodzą z tej samej serii NINJAGO, czyli NINJAGO: Seabound.

Są też zestawy do budowania z innych serii NINJAGO, takie jak Dżungla, Miasto Ogrodów i Robot Flinta. Łącząc różne zestawy, tworzysz własne uniwersum NINJAGO. Odtwórz swoje ulubione epizody i bitwy lub wymyśl własne, nowe przygody NINJAGO.

Ponadto wszystkie zestawy wyglądają imponująco, więc możesz je również umieścić w swoim pokoju jako dekorację. Założę się, że wszyscy Twoi znajomi będą chcieli przyjść i pobawić się Twoimi zestawami LEGO NINJAGO!

 • Ekscytujący zestaw LEGO NINJAGO Pływająca Perła (71756) z wyposażoną w świetne funkcje łodzią podwodną dla fanów ninja do odgrywania podwodnych scen.
 • Zawiera 10 minifigurek z najnowszego sezonu serialu NINJAGO: Kaia, Cole’a, Jaya, Lloyda, Zane’a i Nyę w strojach nurków, a także Księcia Kalmaara, strażnika głębin i dwa Wu Boty.
 • Pływająca Perła ma dwa sprężynowe działka, dwa składane skrzydła, otwierany kokpit, odczepianego mecha i dwie miniłodzie.
 • Ten składający się z 1159 elementów zestaw dla dzieci w wieku od 9 lat będzie doskonałym prezentem na urodziny lub Święta. Młodzi konstruktorzy zaskoczą nim wszystkich znajomych.
 • Pływająca Perła ma ok. 15 cm wysokości, 59 cm długości i 30 cm szerokości, więc doskonale nadaje się do zabawy w domu oraz do postawienia na półce.
 • Odkryj też pozostałe zestawy NINJAGO inspirowane najnowszym sezonem serialu, takie jak Smok wodny (71754), Wodny mech Lloyda (71750) i Świątynia Bezkresnego Morza (71755).
 • LEGO NINJAGO to wspaniała kolekcja szczegółowych zestawów, które zachwycą każde dziecko. Podczas zabawy produktami z tej serii dzieci poznają wartości, którymi kierują się wojownicy ninja, takie jak odwaga, poświęcenie i więzi rodzinne.
 • Już od ponad sześciu dekad klocki LEGO powstają z wysokiej jakości materiałów, abyśmy mogli mieć pewność, że za każdym razem da się je łatwo połączyć i rozdzielić — umiejętności ninja nie są potrzebne!
 • Klocki LEGO spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc dzieci są zawsze w bezpiecznych rękach.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Pływająca Perła
SKU
71756
UPC
673419339216
Elementy
1159
Temat
LEGO NINJAGO
LEGO price
489,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.