LEGO 75275 Myśliwiec A-wing

Kolekcjonerski model myśliwca A-wing z serii LEGO Star Wars do ustawienia na półce

lego 75275 mysliwiec a wing
 • 1672 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75275 SKU

Złóż pierwszy model dekoracyjny LEGO® Ultimate Collector Series przedstawiający imponujący myśliwiec A-wing (75275) z filmu „Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi” wyposażony w nową zdejmowaną pokrywę kokpitu (nowość na styczeń 2020 r.). Miłośnicy serii Star Wars™ docenią autentyczne detale, takie jak obracające się działa laserowe. W komplecie jest również ruchoma podstawka do ekspozycji z plakietką …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 75275 Myśliwiec A-wing

Lego.com LEGO.com 899,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO 75275 Myśliwiec A-wing

 • Złóż pierwszy model dekoracyjny LEGO Ultimate Collector Series przedstawiający imponujący myśliwiec A-wing (75275) z filmu „Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi” wyposażony w nową zdejmowaną pokrywę kokpitu (nowość na styczeń 2020 r.).
 • Miłośnicy serii Star Wars docenią autentyczne detale, takie jak obracające się działa laserowe. W komplecie jest również ruchoma podstawka do ekspozycji z plakietką informacyjną i minifigurką pilota A-winga, która sprawi, że statek będzie się jeszcze lepiej prezentował jako ozdoba domu lub biura.
 • Zestaw LEGO z A-wingiem to część serii Star Wars Ultimate Collector Series (UCS). Zobacz też inne niezwykłe modele do zbudowania i postawienia na półce: Hełm szturmowca (75276) i Hełm Boby Fetta (75277).
 • Złożony z 1673 elementów zestaw LEGO Star Wars Myśliwiec A-wing to ciekawe i satysfakcjonujące wyzwanie konstrukcyjne dla dorosłych miłośników „Gwiezdnych Wojen” oraz fantastyczny prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub z innej specjalnej okazji.
 • Kolekcjonerski model LEGO Star Wars Myśliwiec A-wing ma ok. 14 cm wysokości, 42 cm długości i 26 cm szerokości, więc na pewno zrobi ogromne wrażenie jako ozdoba domu lub biura.
 • Zestawy konstrukcyjne nie wymagają baterii i pomagają dorosłym zrelaksować się po całym dniu w pracy. Rozluźnij się, odetchnij głęboko, chociaż na chwilę zapomnij o swoich problemach i zbuduj niesamowity model A-winga LEGO Star Wars.
 • Chcesz kupić model myśliwca A-wing dla miłośnika „Gwiezdnych Wojen”, który nie ma doświadczenia w budowaniu zestawów LEGO? Bez obaw. W komplecie są szczegółowe instrukcje, więc każdy może samodzielnie złożyć ten wymagający model.
 • Bogata gama zestawów LEGO Star Wars zachwyci fanów w każdym wieku — bez względu na to, czy wolą odtwarzać słynne sceny z filmów, wymyślać własne niezapomniane historie, czy też po prostu budować imponujące modele do ustawienia na półce.
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia Mocy! Spełniają one najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i z łatwością łączą się ze sobą podczas budowania.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal wszystkie możliwe sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten imponujący myśliwiec A-wing z serii Star Wars spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — światowe i kosmiczne!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Myśliwiec A-wing
SKU
75275
EAN
5702016663488
Elementy
1672
Motyw
LEGO Star Wars
Wiek
18+ lat
LEGO price
899,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.