LEGO Kantyna Mos Eisley 75290

Zbuduj swj wasny model kantyny Mos Eisley i pochwal si nim!

lego 75290 kantyna mos eisley
 • 3187 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75290 SKU

Podejmij wciągające wyzwanie konstrukcyjne i odtwórz klasyczne sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja” dzięki bogatemu w szczegóły modelowi kolekcjonerskiemu LEGO® Star Wars™ 75290 Kantyna Mos Eisley z serii Master Builder. W tym zestawie konstrukcyjnym znajduje się 21 minifigurek LEGO®, a wśród nich Chewbacca, Obi-Wan Kenobi, Ponda Baba, Garindan i Labria oraz figurki LEGO …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kantyna Mos Eisley 75290

LEGO.com LEGO.com 1.899,99 zł Zobacz
Planetaklockow.pl Planetaklockow.pl 1.899,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 2.109,67 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Kantyna Mos Eisley 75290

 • Podejmij wciągające wyzwanie konstrukcyjne i odtwórz klasyczne sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja” dzięki bogatemu w szczegóły modelowi kolekcjonerskiemu LEGO Star Wars 75290 Kantyna Mos Eisley z serii Master Builder.
 • W tym zestawie konstrukcyjnym znajduje się 21 minifigurek LEGO, a wśród nich Chewbacca, Obi-Wan Kenobi, Ponda Baba, Garindan i Labria oraz figurki LEGO droida R2-D2 i dewbacka, które pozwolą ożywić tatooińską tawernę.
 • Kantyna ma zdejmowany dach, który ułatwia dostęp do jej poszczególnych części. Dzięki temu możesz odkryć wiele autentycznych szczegółów i odgrywać historie z udziałem bohaterów, przemytników, łowców nagród i kosmitów.
 • Ten składający się z 3187 elementów zestaw konstrukcyjny Star Wars jest idealnym sposobem na ucieczkę od stresu, a ponadto doskonale nadaje się na prezent urodzinowy, świąteczny lub bez okazji dla fanów Gwiezdnych Wojen i hobbystów takich jak Ty.
 • Konstrukcyjny model kantyny Mos Eisley po otwarciu ma ok. 19 cm wysokości, 52 cm szerokości i 58 cm głębokości. W połączeniu z przyczepianymi budynkami oraz dwoma śmigaczami stanowi niesamowitą ozdobę każdego pomieszczenia.
 • Nie wymaga baterii — do praktycznej i pochłaniającej zabawy podczas budowania potrzeba jedynie klocków LEGO. Zrób sobie zasłużoną przerwę i baw się dobrze, odtwarzając kultowe miejsca z uniwersum Star Wars.
 • W komplecie są łatwe do zrozumienia instrukcje, więc nawet początkujący konstruktorzy LEGO poczują się pewnie podczas budowania. W pudełku jest też ilustrowana broszura, która przedstawia zestaw, jego projektanta oraz opowieści z uniwersum Star Wars, jakie stały się inspiracją do stworzenia tego zestawu.
 • Ten zestaw LEGO Star Wars dla dorosłych jest częścią inspirującego zbioru modeli LEGO i powstał z myślą o wymagających hobbystach — takich jak Ty — rozglądających się właśnie za następnym ciekawym i kreatywnym projektem do samodzielnego ukończenia.
 • Klocki LEGO już od 1958 r. spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić. Nie potrzebujesz Mocy, aby budować!
 • Klocki i elementy LEGO są rygorystycznie testowane i analizowane, abyśmy mieli pewność, że wszystkie zestawy konstrukcyjne Star Wars spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości — na Ziemi i w każdej galaktyce!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kantyna Mos Eisley
SKU
75290
EAN
5702016663495
Elementy
3187
Motyw
LEGO Star Wars
Wiek
18+ lat
LEGO price
1.899,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.