LEGO Kantyna Mos Eisley 75290

Zbuduj swj wasny model kantyny Mos Eisley i pochwal si nim!

lego 75290 kantyna mos eisley
 • 3187 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75290 SKU

Podejmij wciągające wyzwanie konstrukcyjne i odtwórz klasyczne sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja” dzięki bogatemu w szczegóły modelowi kolekcjonerskiemu LEGO® Star Wars™ 75290 Kantyna Mos Eisley z serii Master Builder. W tym zestawie konstrukcyjnym znajduje się 21 minifigurek LEGO®, a wśród nich Chewbacca, Obi-Wan Kenobi, Ponda Baba, Garindan i Labria oraz figurki LEGO …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kantyna Mos Eisley 75290

LEGO.com LEGO.com 1.899,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Kantyna Mos Eisley 75290

 • Podejmij wciągające wyzwanie konstrukcyjne i odtwórz klasyczne sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja” dzięki bogatemu w szczegóły modelowi kolekcjonerskiemu LEGO Star Wars 75290 Kantyna Mos Eisley z serii Master Builder.
 • W tym zestawie konstrukcyjnym znajduje się 21 minifigurek LEGO, a wśród nich Chewbacca, Obi-Wan Kenobi, Ponda Baba, Garindan i Labria oraz figurki LEGO droida R2-D2 i dewbacka, które pozwolą ożywić tatooińską tawernę.
 • Kantyna ma zdejmowany dach, który ułatwia dostęp do jej poszczególnych części. Dzięki temu możesz odkryć wiele autentycznych szczegółów i odgrywać historie z udziałem bohaterów, przemytników, łowców nagród i kosmitów.
 • Ten składający się z 3187 elementów zestaw konstrukcyjny Star Wars jest idealnym sposobem na ucieczkę od stresu, a ponadto doskonale nadaje się na prezent urodzinowy, świąteczny lub bez okazji dla fanów Gwiezdnych Wojen i hobbystów takich jak Ty.
 • Konstrukcyjny model kantyny Mos Eisley po otwarciu ma ok. 19 cm wysokości, 52 cm szerokości i 58 cm głębokości. W połączeniu z przyczepianymi budynkami oraz dwoma śmigaczami stanowi niesamowitą ozdobę każdego pomieszczenia.
 • Nie wymaga baterii — do praktycznej i pochłaniającej zabawy podczas budowania potrzeba jedynie klocków LEGO. Zrób sobie zasłużoną przerwę i baw się dobrze, odtwarzając kultowe miejsca z uniwersum Star Wars.
 • W komplecie są łatwe do zrozumienia instrukcje, więc nawet początkujący konstruktorzy LEGO poczują się pewnie podczas budowania. W pudełku jest też ilustrowana broszura, która przedstawia zestaw, jego projektanta oraz opowieści z uniwersum Star Wars, jakie stały się inspiracją do stworzenia tego zestawu.
 • Ten zestaw LEGO Star Wars dla dorosłych jest częścią inspirującego zbioru modeli LEGO i powstał z myślą o wymagających hobbystach — takich jak Ty — rozglądających się właśnie za następnym ciekawym i kreatywnym projektem do samodzielnego ukończenia.
 • Klocki LEGO już od 1958 r. spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić. Nie potrzebujesz Mocy, aby budować!
 • Klocki i elementy LEGO są rygorystycznie testowane i analizowane, abyśmy mieli pewność, że wszystkie zestawy konstrukcyjne Star Wars spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości — na Ziemi i w każdej galaktyce!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kantyna Mos Eisley
SKU
75290
Elementy
3187
Motyw
LEGO Star Wars
Wiek
18+ lat
LEGO price
1.899,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.