LEGO 75293 Pojazd transportowy I-TS Ruchu Oporu

Niesamowity prom Ruchu Oporu z parku Star Wars: Galaxy's Edge

lego 75293 pojazd transportowy i ts ruchu oporu
 • 932 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75293 SKU

Niezwykły model pojazdu transportowego I-TS Ruchu Oporu (75293) w typowym dla LEGO® stylu przypomni dzieciom niezwykłą wizytę w parku rozrywki Star Wars™ Galaxy’s Edge.Zestaw z serii Star Wars™ jest świetny do pomysłowej zabawy solo lub w grupie — dzieci znajdą w nim minifigurki LEGO® porucznika Beka i Vi Moradi, a także figurki LEGO droida astromechanicznego …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 75293 Pojazd transportowy I-TS Ruchu Oporu

Lego.com LEGO.com 469,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 513,01 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO 75293 Pojazd transportowy I-TS Ruchu Oporu

 • Niezwykły model pojazdu transportowego I-TS Ruchu Oporu (75293) w typowym dla LEGO stylu przypomni dzieciom niezwykłą wizytę w parku rozrywki Star Wars Galaxy’s Edge.
 • Zestaw z serii Star Wars jest świetny do pomysłowej zabawy solo lub w grupie — dzieci znajdą w nim minifigurki LEGO porucznika Beka i Vi Moradi, a także figurki LEGO droida astromechanicznego i droida zasilającego GNK.
 • Górną część promu można zdjąć, a jego boki rozkładają się, więc dzieci mają ułatwione zadanie. Pojazdma kokpit dla minifigurki LEGO, ładownię z miejscem dla droidów, a także uzbrojenie do zabawy w bitwy: cztery obrotowe wyrzutnie klocków oraz cztery wyrzutnie klocków z tyłu.
 • Liczący 932 elementy zestaw dla dzieci w wieku od 9 lat może być świetnym prezentem na urodziny lub święta dla każdego fana Gwiezdnych Wojen i zapewni mnóstwo radości budowania oraz satysfakcji z ukończenia modelu.
 • Pojazd transportowy I-TS Ruchu Oporu ma ok. 8 cm wysokości, 34 cm długości oraz 17 cm szerokości, więc w przerwach między misjami dla Rebelii może być doskonałą ozdobą pokoju!
 • Ten model konstrukcyjny z Galaxy’s Edge nie potrzebuje baterii, bo jest zbudowany z samych klocków LEGO, a napędza go dziecięca kreatywność w wymyślaniu przygód ze świata Gwiezdnych Wojen.
 • Chcesz kupić zestaw z Galaxy's Edge miłośnikowi „Gwiezdnych Wojen”, który nie ma doświadczenia w budowaniu z klocków LEGO? Nie martw się! W pudełku znajdują się proste instrukcje z obrazkami, więc nawet początkujący budowniczowie poradzą sobie ze złożeniem klocków jak prawdziwi Jedi.
 • Zabawki LEGO Star Wars to najlepsza propozycja dla dzieci (i dorosłych fanów!), którzy lubią odtwarzać sceny z filmowej sagi, wymyślać własne historie lub z dumą prezentować samodzielnie zbudowane modele.
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia Mocy! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że będą do siebie doskonale pasować i pozwolą budować solidne modele.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na wszelkie możliwe sposoby, więc możesz mieć pewność, że ten model do zbudowania spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa — światowe i galaktyczne!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Pojazd transportowy I-TS Ruchu Oporu
SKU
75293
EAN
5702016762013
Elementy
932
Motyw
LEGO Star Wars
LEGO price
469,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.