LEGO Kanonierka Republiki 75309

Pierwszy w historii model UCS kanonierki Republiki

lego 75309 kanonierka republiki
 • 3292 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75309 SKU

Odpręż się podczas budowania pierwszego w historii modelu Ultimate Collector Series kanonierki Republiki (75309), która brała udział w bitwie o Geonosis w serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”. Ten kolekcjonerski model do zbudowania jest pełen autentycznych szczegółów, takich jak dwa kokpity pilotów, koliste wieżyczki, dwa działa, długie skrzydła i otwierane boki oraz tylny luk. Na …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kanonierka Republiki 75309

LEGO.com LEGO.com 1.899,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Kanonierka Republiki 75309

 • Odpręż się podczas budowania pierwszego w historii modelu Ultimate Collector Series kanonierki Republiki (75309), która brała udział w bitwie o Geonosis w serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”.
 • Ten kolekcjonerski model do zbudowania jest pełen autentycznych szczegółów, takich jak dwa kokpity pilotów, koliste wieżyczki, dwa działa, długie skrzydła i otwierane boki oraz tylny luk.
 • Na podstawce znajduje się tabliczka z informacjami oraz miejsce na dwie minifigurki LEGO Star Wars: dowódcę klonów z blasterem i Mace’a Windu z mieczem świetlnym.
 • Wielu fanów LEGO głosowało w internetowej ankiecie za tym, aby kanonierka Republiki z uniwersum Star Wars trafiła do serii Ultimate Collector Series (UCS). Ich życzenie właśnie się spełniło!
 • Ten wysokiej jakości zestaw stanowi wciągające i satysfakcjonujące wyzwanie konstruktorskie. To również doskonały prezent urodzinowy lub świąteczny dla wszystkich wiernych fanów serii Star Wars i miłośników LEGO — takich jak Ty.
 • Ten kolekcjonerski zestaw LEGO Star Wars ma ok. 33 cm wysokości, 68 cm długości i 74 cm szerokości (razem z podstawką), więc będzie się czym pochwalić.
 • Liczący 3292 elementy zestaw konstrukcyjny zawiera szczegółowe ilustrowane instrukcje, więc nawet fani sagi Star Wars, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z klockami LEGO, bez problemu poradzą sobie ze złożeniem modelu.
 • Ten zestaw LEGO Star Wars dla dorosłych jest częścią zestawów konstrukcyjnych zaprojektowanych z myślą o wymagających hobbystach, którzy w czasie wolnym lubią zajmować się praktycznymi, kreatywnymi i relaksującymi projektami.
 • Elementy LEGO spełniają surowe branżowe standardy, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i mocno się trzymają, pozwalając tworzyć solidne modele.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kanonierka Republiki
SKU
75309
UPC
673419340144
Elementy
3292
Motyw
LEGO Star Wars
Wiek
18+ lat
LEGO price
1.899,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.