LEGO Imperialny lekki krążownik 75315

Pierwszy w historii imperialny lekki krownik z klockw LEGO!

lego 75315 imperialny lekki krazownik
 • 1336 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75315 SKU

Fani serialu „Star Wars: Mandalorian” mogą odgrywać niesamowite starcia bohaterów i złoczyńców z drugiego sezonu dzięki pierwszemu w historii modelowi LEGO® imperialnego lekkiego krążownika z zestawu 75315.Zestaw zawiera pięć minifigurek LEGO®: Mandalorianina, Carę Dune, Fennec Shand, Moffa Gideona oraz mrocznego szturmowca, który jest nowością na sierpień 2021 roku. W komplecie jest też figurka LEGO Dziecka …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Imperialny lekki krążownik 75315

Lego.com LEGO.com 524,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Imperialny lekki krążownik 75315

 • Fani serialu „Star Wars: Mandalorian” mogą odgrywać niesamowite starcia bohaterów i złoczyńców z drugiego sezonu dzięki pierwszemu w historii modelowi LEGO imperialnego lekkiego krążownika z zestawu 75315.
 • Zestaw zawiera pięć minifigurek LEGO: Mandalorianina, Carę Dune, Fennec Shand, Moffa Gideona oraz mrocznego szturmowca, który jest nowością na sierpień 2021 roku. W komplecie jest też figurka LEGO Dziecka (Grogu), znanego również jako Mały Yoda.
 • Statek kosmiczny ma mostek, który służy jako uchwyt do latania, dwie obrotowe wieżyczki ze sprężynowymi działkami, dwa minimyśliwce TIE, wyrzutnię i luk prowadzący do kabiny.
 • Wśród odlotowych broni i akcesoriów do kreatywnej zabawy znajdują się: ambański blaster fazowo-impulsowy i włócznia Mandalorianina, mroczny miecz Moffa Gideona, dwa detonatory termiczne oraz elektrolornetka.
 • Ta niesamowita kreatywna zabawka konstrukcyjna to najlepszy prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla lubiących najnowsze trendy dzieci i fanów serii Star Wars od dziesiątego roku życia.
 • Imperialny lekki krążownik ma ok. 13 cm wysokości, 58 cm długości i 22 cm szerokości. Doskonale nadaje się do budowania w pojedynkę i w grupie oraz stanowi ozdobę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.
 • Chcesz kupić ten liczący 1336 elementów zestaw fanowi Gwiezdnych Wojen, który stawia pierwsze kroki w świecie LEGO? Bez obaw. W komplecie znajdują się proste instrukcje, dzięki którym nawet nowicjusze bez trudu złożą model.
 • Zestawy LEGO Star Wars są w sam raz dla kreatywnych dzieci i dorosłych fanów. Pozwalają odgrywać sceny z sagi Gwiezdnych Wojen, wymyślać własne przygody i budować kolekcjonerskie modele, którymi można się pochwalić.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i dobrze się łączą — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na wszelkie możliwe sposoby, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne standardybezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Imperialny lekki krążownik
SKU
75315
UPC
673419340779
Elementy
1336
Motyw
LEGO Star Wars
LEGO price
524,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.